Deep Cool Kendomen Titanyum vs Zalman Z3

1.2 milimlik şey olunca insan duraksıyor birden sığmazsa şimdi boşa gidicek kasa ondan korkuyorum ekran kartı gibi rahatca sığsa[/QUOTE]
160mm üstü ise kesin sığar, cam kısımları biraz daha bombeli oluyor yazandan biraz daha fazla yer oluyor. Bende Aerocool Battlehawk var sözde 155mm'ye kadar destek var Hyper 212 Evo sığıyor hatta ufaktan boşlukta kalıyor.

1.2 milimlik şey olunca insan duraksıyor birden sığmazsa şimdi boşa gidicek kasa ondan korkuyorum ekran kartı gibi rahatca sığsa
160mm üstü ise kesin sığar, cam kısımları biraz daha bombeli oluyor yazandan biraz daha fazla yer oluyor. Bende Aerocool Battlehawk var sözde 155mm'ye kadar destek var Hyper 212 Evo sığıyor hatta ufaktan boşlukta kalıyor.[/QUOTE]
Hocam kararımı verdim kasa konusunda yani başlık bile olmadı en sonunda paraya biraz kıyıcam galiba Dark N10 alıcam :)

Hocam kararımı verdim kasa konusunda yani başlık bile olmadı en sonunda paraya biraz kıyıcam galiba Dark N10 alıcam :)[/QUOTE]
Hayırlı olsun o zaman bende zamanında batlehawk ile N10 arasında kalmıştım, N10 alamdığıma pişman olmuştum zamanında hoş kasa :)

Hocam kararımı verdim kasa konusunda yani başlık bile olmadı en sonunda paraya biraz kıyıcam galiba Dark N10 alıcam :)
Hayırlı olsun o zaman bende zamanında batlehawk ile N10 arasında kalmıştım, N10 alamdığıma pişman olmuştum zamanında hoş kasa :)[/QUOTE]
Sağolasın hocam :)

Gene
Dark N10 CPU soğutucu desteği de 160mm :LOL:
Geneli böyle galiba yakın fiyatta kiler yapıcak birşey yok gibi :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı