Deep Cool Kendomen Titanyum vs Zalman Z3

Daha fazla  
Deep Cool Kendomen Titanyum vs Zalman Z3
Hangisini önerirsiniz veya bu fiyata bir kasa önerisi olan var mı?

Sistem:
  • Z170 Pro Gaming Anakart
  • Asus Rog Strix 1060 6GB
  • 212 Evo Soğutucu

Hyper 212 Evo yüksek soğutucu, Z3'e sığar mı bilemedim. Sayfasında desteklediği max. yükseklik yazmıyor ya da ben göremedim. Benim önerim Deep Cool Dukase almanızdan yana. Malzeme kalitesi olsun genişlik olsun çok iyi kasa.

Zalman Z3 Plus bende var. Bilgisayar ısınınca üstteki 2 fan yüzünden dışarıya sıcak hava veriyor. Bilgisayar masasına koyduğum için üstü de kapalı. Bu yaz sıcağın da bir de kasadan gelen sıcaklıkla uğraşıyoruz

İkisi de eski tip kasalar daha yeni PSU görünmeyen kasalar tercih etsen iyi olur.
Benim için parçalarım düzgünce sığsın fan olayı da yeteri kadar varsa sorun değil

Zalman Z3 Plus bende var. Bilgisayar ısınınca üstteki 2 fan yüzünden dışarıya sıcak hava veriyor. Bilgisayar masasına koyduğum için üstü de kapalı. Bu yaz sıcağın da bir de kasadan gelen sıcaklıkla uğraşıyoruz
memnunmusun kasadan parçaların durumu konusunda peki

Biraz daha verip Phanteks P400 almanızı tavsiye ederim.
Hocam bütçe kısıtlı olduğu için bu fiyat aralığında gidiyorum yoksa dediğiniz fiyata güzel ürünler var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı