Deep Cool Kendomen Titanyum vs Zalman Z3

Son attığım modelde 161 mm destek var yani sığıyor.
Senin soğutucu ise 120 x 80 x 159 mm. Yani tam sığıyor gibi bir şey.

212 evo 158mm yükseklikte, Boost Royal soğutucu desteği 160mm. Kağıt üzerindeki verilere göre kurtarıyor olması lazım. Bir süre önce F/P olduğu için bu kasanın konusunu açmıştım. Alttaki video seçiminde yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

memnunmusun kasadan parçaların durumu konusunda peki
ATX anakart sığıyor içine. Sıcaklık veriyo sadece. Fanları devre dışı bıraktım başka sıkıntısı yok benim için. GTX 960'da sığıyor içine. Birde Xigmatek marka kule işlemci soğutucu var. O da sığıyor

Deep Cool Kendomen kırmızı kasayı kullanıyorum. Kasa geniş üstteki 2 fan için fan kontrolcü var low,stop ve high ayarı var. Soğutucu olarak Cooler Master HyperX T4 kule tipi, 2x12 CM fan ile kullanıyorum.Tercih senin , ben AMD kullanırken MSI Gaming 970 anakart kullanıyordum sorunsuz sığmıştı havalandırmam gayet güzeldi.

Deep Cool Kendomen kırmızı kasayı kullanıyorum. Kasa geniş üstteki 2 fan için fan kontrolcü var low,stop ve high ayarı var. Soğutucu olarak Cooler Master HyperX T4 kule tipi, 2x12 CM fan ile kullanıyorum.Tercih senin , ben AMD kullanırken MSI Gaming 970 anakart kullanıyordum sorunsuz sığmıştı havalandırmam gayet güzeldi.
Kasadan memnunuz soğutucum sığarsa direk bunu alıcam zaten ilk aklımda olan bu var dı

212 evo 158mm yükseklikte, Boost Royal soğutucu desteği 160mm. Kağıt üzerindeki verilere göre kurtarıyor olması lazım. Bir süre önce F/P olduğu için bu kasanın konusunu açmıştım. Alttaki video seçiminde yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Riskede atmak istemiyorum kıl payı kapanmaya bilir sorun olur diye nasıl riskli bir arkadaş ya :(

Son attığım modelde 161 mm destek var yani sığıyor.
Senin soğutucu ise 120 x 80 x 159 mm. Yani tam sığıyor gibi bir şey.
1.2 milimlik şey olunca insan duraksıyor birden sığmazsa şimdi boşa gidicek kasa ondan korkuyorum ekran kartı gibi rahatca sığsa

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı