Deep Web İle İlgili Video İzlemek

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
Biri atıyor ortaya yok FBİ gelir sizi vurur yok CIA gelir sizi yakalar :D bunlara inanmayın ama fazlada o Dep Web falan tavsiye etmem psikolojik olarak insanı etkiliyor.

İzlediğimde, facebook ''Sakıncalı içerik. İzlemek için Tıklayın'' dediğinde tıklamıştım. 5-6 ay öncede Yotue'den izlemiştim. Ama, şimdi rahatladım.:D Sorun olmaz umarım.(n)

Yok kardeşim benim karşıma kaç defa ''Sakıncalı İçerik'' diye çıktı, hiç birşey de olmadı, olmaz da içini ferah tut.
Birde şöyle düşün Facebook'tan yetkililer sana gelip CYP(adınız neyse artık :D ) sen böyle böyle Deep Web türü videolar izlemişsin sana biz tıkladığından dolayı ceza yazacağız mı diyecekler :) Seviyorum Seni hayırlı işler ;) (y)

LionStone19
Bende anlamadım. Zaten unutmuştum ama, Facebook'da izleyince aklıma bu olay geldi.:D
xienon
Doğru.(y) Birde, Deep Web ile ilgili bilgilendirme videoların hemen hemen hepsi birbirinden kopyala yapıştır yapmış. Aynı cümleler resimler.:D
Mehmet Unsal
Aynen öyle.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı