Deep Web İle İlgili Video İzlemek

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba.:)
5-6 ay önce Youtube'den Deep Web, Asansör Katili ile ilgili bir video izlemiştim. Bugünde, Facebook'daki bir Türk Korku forumundan Deep Web ile ilgili video izledim. Adam, polis sorgusu öncesi intihar ediyordu.:tırnak:
Şimdi bir şey gelir mi başıma?(n) Korkuyorum.:cry:
Not: Deep Web'e girmedim bu arada ama, korkuyorum.:kararsız:

Deep Web'e girmediğin için bir şey olmaz sanırım. Hem girsen de bir şey olacağını düşünmüyorum. Koskoca FBI'ın işi gücü yok bizi mi takip edecek ?
FBI değilde, başka şeyler daha korkutucu.:tırnak: Ama Deep Web'e girmedim. Sadece youtube'den ve, facebook'daki yerden izledim. Sıkıntı çıkar mı?(n)

Dostum takma kafana hem Youtube ve Facebook üzerinden izlemişsin çok sakıncalı vb. birşey olsaydı şimdiye kaldırırlardı zaten o paylaşımı. Üstelik birde öyle basit bir site değil Facebook ve Youtube, birşey olmaz :) Deep Web 'e girmek için de hiç başını ağrıtma.

Mehmet Unsal
Rahatladım valla.;) İzlediğimde, facebook ''Sakıncalı içerik. İzlemek için Tıklayın'' dediğinde tıklamıştım. 5-6 ay öncede Yotue'den izlemiştim. Ama, şimdi rahatladım.:D Sorun olmaz umarım.(n)

Sen Facebook ve Youtube üzerinden izleyip korkmuşsun :) istediğin yerden izle Dep Web Youtube Facebook hiç fark etmez için rahat olsun :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı