Deep web nedir?

Dark web de varmış ona baktım ama çok şey bulamadım.
Dark Web'e oraya girmeyi sağlayan site uzantıları sayesinde girebilirsiniz, ama korunmasız gireceğiniz için IP adresinizi isterlerse çok rahatça bulup bilgisayarın kullanımını bile ele alabilirler. Uyuşturucu ticareti, çocuk p.rn.su, ölülerle sevişme, adam öldürme videolarının bol olduğu bir kısımdır Dark Web.

Deep web 1 sayfadan oluşmaz. Deep Web'de binlerce ya da milyonlarca sayfa var. Her türlü kötü işin yapıldığı sayfalar. Bu sayfaların takip edilme oranları çok düşük. Zaten normal bir tarayıcı ile giremezsin. Dark Web'e gelelim. Dark Web'de normal insanlar bulamazsın işkencelerin yapıldığı, para karşılığında insanlara istediğin işkenceyi yaptırabileceğin bir yer. Bunlara girme.

Siteye girme yöntemleri var ama bulaşmayın ben şahsen girenlerin aldığı fotoğraflara bakmıştım çok kötü fotoğraflar var ayrıca bir sürüde psikoloji bozacak videolar var.

Kimse bu videoyu atmamış konu sahibine...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka gibi ya, bu konuda bilgisi olmayan herkes sallamış. Deep web bir site değildir ve deep web'de internetin indexlenmeyen kısmı bulunmaktadır. Banka siteleri gibi kısımlar dışında illegal işlerin yapıldığı kısımlara dark web denir.

Konu sahibi attığım videoyu izlerse tüm sorularının cevaplarına varacak.

Akıl sağlığı yerinde olan insanlar Deep Webe illegal yollarla para kazanmak için giriyor, diğer manyaklar ise Gore, CP gibi içeriklere olan açlığını gidermek için.

Şaka gibi ya, bu konuda bilgisi olmayan herkes sallamış. Deep web bir site değildir ve deep web'de internetin indexlenmeyen kısmı bulunmaktadır. Banka siteleri gibi kısımlar dışında illegal işlerin yapıldığı kısımlara dark web denir.

Konu sahibi attığım videoyu izlerse tüm sorularının cevaplarına varacak.
Nasıl giriliyor hocam? Videoda cevabı var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı