Deep Web'den Nasıl Para Kazanıyorlar?

Ne yapmam gerek? O kadar alışmış ki hayatını üzerine planlamaya başlayacak neredeyse.
Uyardıktan sonra bile bir işe yaramıyorsa bırak ne olursa olsun. Sonuçta bazı şeyler yaşanılmadan öğrenilmez. He belki yanına kar kalır. Araba alan var araba. Bildiğin Mercedes C-200 almış adam bu yolla. Bu tarz şeyler olabilir. Şansı varsa da yakalanmaz. Ama yakalanırsa sonu ne olur bilinmez. Gerçi Türkiye'de yakalansa en fazla ne olur ki? 1 yıl belki 2 yıl ceza yer yemez.

1-2 şey anlatayım, bu işle ilgili oldukça bilgiliyim ve Deep Web'ten çok site gördüm :)

Bitcoin: Sanal para birimi gibi düşünebilirsin ve BTCTurk sitesindeki açıklaması şudur: 'Kimsenin e-posta teknolojisine sahip olmadığı gibi hiçbir kimse ya da kurum da Bitcoin ağına sahip değildir. Temsilcilik, franchise vb. bir oluşum yoktur. Bitcoin bir şirket ya da kurum değildir. Bitcoin açık bir teknolojidir ve herkes herhangi bir engelleme olmadan katılabilir, kullanabilir ya da iştirak edebilir.' Şu an eğer yanlış anlamadıysam 1 BTC= 238 $ oda eşittir 711 TL.

Bitcoin Mining: Bilgisayarını kullanarak BTC kazanabilirsin. Kısa sürede fazla getirisi yoktur ama uzun vadede getiri sağlar. Bazı insanlar sırf burdan para kazanmak için sadece Mining yapacak 10-15 bilgisayarlı sistemler yapıyorlardı.

CC= Credit Card. Genelde çalınmış kredi kartı hesaplarını anlatırken kullanırsın.

SilkRoad= Bir zamanlar gerçekten çok kullanılan DW'deki bir alışveriş sitesi. Bitcoin ile ödeme yapılabiliyordu ve diğer ürünlerin yanında uyuşturucu bile satılıyordu. Sahibi şu an hapishanede :)

CC ile para kazanma yöntemlerini şöyle anlatayım:
1-CC alım satım
Sen bir alışveriş sitesinin açığını bularak sitedeki kredi kartlarını .txt uzantılı dosyaya kopyalarsın. Alıcı bulur ve ona satarsın.

2-Direk CC kullanmak
Siteden çektiğin kredi kartlarını kendin kullanırsın ama bu durumda 3D güvenlikli sitelerden alışveriş yaparsan yakalanabilirsin, hatta hangi siteden alışveriş yapsan da yakalanma ihtimalin var.

Ve de şöyle kişiler var, elinde çalıntı kredi kartı olan birisi senin siparişin üzerine istediğin bir şeyi satın alıyor, örneğin 7000 TL'lik bir laptop. Bunu sana 4500 TL'ye satıyor. O da kâr ediyor sende kâr ediyorsun.

Herkese merhaba öncelikle. Sadece bu konu için üye oldum. Senin kuzen biraz illegal hayat seviyor herhalde. Her neyse konumuza gelelim bende daha önceden carding işi yapıyordum sonra paket oldum. Lodge sıkıntı bir ortam. Adamlar işini çok iyi yapıyor. Kripto parayı yatırıyorsun 20 dakika içinde check yapıp yolluyorlar. Bu işin başındakine hiçbir şey olmaz. Şimdi bizim 50 kişilik grubumuz vardı ve her birimiz farklı şehirlerde görevliydik. Şimdi kelimlerin aramızdaki anlamını açıklıyorum;
Live cc: Canlı kredi kartı diye geçiyor.
Dec cc: Ölü kredi kartı.
Dropçu: Dropçu ship geçilen ürünü kargodan alıp kargonun sahibinin dropçuya komisyonu yatırdıktan sonra dropçu ürünü sahibine yollar. Bu sayede ürün izini kaybettirir.
Şimdi gelelim konuya icq’da gruplar kurulur, bu gruplar ticaret grubudur. Ticaret çok hızlı olur ve takibi sürülemez. İlan verilir pinli 12K limitli CC 200 lira gibi. Sadece kart değil para aklamak içinde ilan verilir, illegal olan her şey döner. Aslında bu işi yapanlar kart sahibine zarar vermezler. Bankaya zarar verirler ve bundan büyük zevk duyarlar. CC alınır şimdi 3D olduğu için bunların methodları vardır. Bunun için shipçi dediğimiz kişiler devreye girer ve bulduğu methodla müşterisinin istediği ürünü shipler. Komisyonunu alır ve çekilir. Bu sefer ürün sahibi dropçuyla anlaşır şu şubeye gelecek teslim al şu adrese yolla gibi. Teslim alınır dropçu parasını alır ürünü tekrar kargolar. İşlem bu kadar basit yürüyor. Şu an bir iPhone X sat sıfır kutu en kötü 5K, 2, 5 K dropçu ve shipçi alıyor geriye kalanı kâr. Bu işi yapın diye yazmıyorum. İşleyişi görün diye yazıyorum. Kuzenin şu an cinayetten daha ağır bir suç işliyor. Bir arkadaşım vardı drop yapıyordu ve geçen polis gözaltına aldı şu an 27 yıl ceza yedi diğer suçları araştırılıyor ve bulunacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deep Web'e 2014 yılında çok merak sarmıştım ve en sonunda kardeşimin bilgisayarından girdim. Girmez olaydım. Aklına gelebilecek her türlü iğrençlikler var, bu insanlarda merak uyandırıyor ve bir hışımla giriyorlar. Sakın ha yapma. Artı olarak söylemeliyim ki kardeşimin bilgisayarına virüs girmişti. Bir şey indi ve anında bilgisayarı etkiledi. Kapanıp açılmaya başladı, internete erişimi kaldırdı bizde işletim sistemini değiştirdik ama bazı tuşlar ve touchpad'in bir kısmı işlevini yitirdi...

Deep web'e bakmak istiyorsanız .onion uzantılı sitelere göz gezdirin. Yasadışı her bir halt var. Bitcoin'in amacı, varoluş nedeni ve bugüne kadar hala varlığını sürdürebilmesi deep web ve deep web'ten yasa dışı materyal alışverişi zaten.

Geri
Yukarı