Elektronik Deepcool AK620 Zero Dark

Hogwarts Legacy için denedim ortalama 67 71 (MSI Afterburner) arası seyrediyor, hogsmade tarafında 83e kadar çıktı bir ara ama bence 1080'de yüksek FPS verecek bir oyunda denesem 90 dereceyi görürüm gibi geldi. Bu arada 25 dk gibi bir süre için denedim. Kasa ile ilgili de eminim fark eder ancak AK620'nin yetersiz olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek yok uyumlu direk, ben kendim montajı yaptım problem yok.

Yani içinden çıkan kitle AM5 bir anakarta takabiliyorsun. İşlemcinin kenarlarındaki şeyleri söküyorsun galiba 4 tane vida yeri takıyorsun sonra değil mi? Sonra da demirleri kenarına takıp oturtuyorsun soğutucuyu. Doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani içinden çıkan kitle AM5 bir anakarta takabiliyorsun. İşlemcinin kenarlarındaki şeyleri söküyorsun galiba 4 tane vida yeri takıyorsun sonra değil mi? Sonra da demirleri kenarına takıp oturtuyorsun soğutucuyu. Doğru mu?
Hocam burdan anlatamam videosunu bulup atayım kolay zaten, içinden çıkan aletle kolayca yapabilirsin sadece iki tarafı sıkarken orantılı yap yoksa problem yaşarsın,
İngilizce ama problem olacağını sanmıyorum kolayca yapılabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek bir kit var içinde de am4e taktığımla oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı