Çözüldü DeepCool CC560 kasanın önü nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar DeepCool CC560 modeline sahibim. Biliyorsunuz kasanın normalde önü şu şekilde;

110000263667287.jpg

Ama çoğu yerde ve bazı videolarda şu şekilde gördüm;

deepcool-cc560-fp650-650w-80-mid-tower-led-fanli-siyah-kasa-6.jpg

Ama bir fark var gibi. En üstteki resimde o ön taraf böyle kapaklıymış gibi duruyor. Benim kasa öbür türlü görünüş olarak tamamen aynı bununla. Ama benimkinin ön kısmı bunun gibi değil de sanki kasaya yapışık gibi duruyor. Neden böyle?

Çözüm
Zorlarsanız çıkıyor bunda var mı bilmiyorum ama kasanın altında çekme yeri olur genelde.
Herhangi bir vida ile sabitli değil bu arada.
Anormal bir durum yaşıyorsun
İşlemcin ve soğutucun nedir? Ayrıca sıcaklık değerlerini de paylaşırsan sevinirim.
İşlemcim 7 5700x Hydra 240 sıvı sogutucum var işlemciyle alakalı bir sorunum yok Ekran Kartım Asus Tuf 4070 ti OC olan modeli

Şahsen yaşadıklarınızı normal bulmadım. Ben bu sorunların hiçbirini yaşamıyorum. Yağ gibi kasa.
Sizin İşlemci Ve Ekran Kartınız nedir

Dosya Ekleri

• IMG_20230414_163330.jpg
    IMG_20230414_163330.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 29
İşlemcim 7 5700X Hydra 240 sıvı sogutucum var işlemciyle alakalı bir sorunum yok ekran kartım ASUS TUF 4070 Ti OC olan modeli.

Sizin işlemci ve ekran kartınız nedir?

O kasaya ucu ucuna sığacak bir ekran kartın var ondan kaynaklı olabilir.
Ekran kartının altına koyulan destek fanlar sorunu çözebilir.
Ayrıca yeni konu açıp etiketlersen sevinirim ceza yemeyelim şimdi.

Son düzenleme:
Kasa yağ gibi diyorsun ama ön kapağı açtığında görmüşsündür havayı alacak doğru düzgün bir yapısı yok. Kapağın iç kısmını fotoğrafını çekince atarım buraya 2 3 cm sagda ve sol da hava alma yeri var fanların onu kapali.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı