DeepCool CG560 vs Dark Guardian Pro

Bütçe
1600
Fanların sesi nasıl rahatsız edicimi.

Görüntüsü mükemmel.

Herhangi bir müdahale yapmadım anakart üzerinden şu an fabrika ayarlarında kullanıyorum bir tık sanki yüksek ama kişiden kişiye değişebilir mesela biraz önce deneme amaçlı anakart üzerinden yüksek ayara getirdim resmen tüylerim ürperdi sağlam bir hava akışı oluyor ama siz fan ayarlarınızı düşürüp kullanabilirsiniz.

Herhangi bir müdahale yapmadım anakart üzerinden şu an fabrika ayarlarında kullanıyorum bir tık sanki yüksek ama kişiden kişiye değişebilir mesela biraz önce deneme amaçlı anakart üzerinden yüksek ayara getirdim resmen tüylerim ürperdi sağlam bir hava akışı oluyor ama siz fan ayarlarınızı düşürüp kullanabilirsiniz.
Hocam ben akasa viperi fulleyince tüylerim ürpermiyor sizinki nasıl bir ses acaba.

Hocam ben Akasa Viper'i fulleyince tüylerim ürpermiyor sizinki nasıl bir ses acaba.

Hani bence gayet yüksek bir sesi var fanların yüksek profile ayarlayınca, dediğiniz kasayı bilmiyorum ancak yukarıda da belirttiğim gibi profili yüksek yapınca ses gerçekten rahatsız ediyor.

Hani bence gayet yüksek bir sesi var fanların yüksek profile ayarlayınca, dediğiniz kasayı bilmiyorum ancak yukarıda da belirttiğim gibi profili yüksek yapınca ses gerçekten rahatsız ediyor.
Kasa değil fan zaten. Şöyle özetleyebilirim , havayı kendine fırtına gibi çekiyor.

Hocam nereden almıştınız acaba CG560'ı? Türkiye'de satan hiçbir yer göremedim, yardımcı olur musunuz?

Bu arada bu da kasamın görüntüsü hocam tekrardan teşekkür ediyorum.

Merhaba bende aynı kasayı almayi düşünüyorum, memnun musunuz? Bir de üst kısma 240 mm sıvı soğutucu takacağım bir kişi RAM'lere değdiğini ve takılamadığını söylemiş, öyle bir durum var mı? Teşekkür ederim.

Güç üniteli 2200 tl deepcool. Bu şekilde daha mantıklı. Deepcool kötü yanı ön tarafı çok boş duruyor. Toz çekecek bir ürün.

Güç üniteli 2200 TL DeepCool. Bu şekilde daha mantıklı. DeepCool kötü yanı ön tarafı çok boş duruyor. Toz çekecek bir ürün.

Benim boş kasaya ihtiyacım var, bu fiyat bandında 240 mm radyatör ve 380 mm ekran kartı desteklemesi nedeniyle almak istiyorum, tek soru işaretim bu toz çekme durumu ve sıvı soğutmanın acaba RAM'e değerse takamama durumu, ön kısma takmak istemiyorum çünkü.

Benim boş kasaya ihtiyacım var, bu fiyat bandında 240 mm radyatör ve 380 mm ekran kartı desteklemesi nedeniyle almak istiyorum, tek soru işaretim bu toz çekme durumu ve sıvı soğutmanın acaba RAM'e değerse takamama durumu, ön kısma takmak istemiyorum çünkü.

DeepCool ön taraf boş dediğim gibi videolarını izleyin. Güzel kasa ama odanız tozdan Irak ise alınır. Diğer kasa ön tarafı onun gibi değil. İşinizi Dark görse de oda pahalı bana göre. 1650 TL üstü vermek gereksiz bu 2 kasalara.

DeepCool ön taraf boş dediğim gibi videolarını izleyin. Güzel kasa ama odanız tozdan Irak ise alınır. Diğer kasa ön tarafı onun gibi değil. İşinizi Dark görse de oda pahalı bana göre. 1650 TL üstü vermek gereksiz bu 2 kasalara.
Anladım hocam peki öneriniz var mı 1500-2000 bandında üst kısma 240 mm sıvı soğutucu ve 3 fanlı ekran kartı sığacak kasa, teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı