DeepCool PF550 vs PK550D

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Arkadaşlar bütçem maksimum 900 TL, DeepCool'un iki modeli var sizce bu ikisinden hangisi alınır? Sizin önereceğiniz ürünlere de bakabilirim.

Arkadaşlar bütçem maksimum 900 TL, DeepCool'un iki modeli var sizce bu ikisinden hangisi alınır? Sizin önereceğiniz ürünlere de bakabilirim.

PK serisi daha iyi diye biliyorum.

İndirim Köşesi bölümünde de konusunu ben açmıştım. TR'de bu fiyatta olup fark yaratacak yegane ürün.
Çok teşekkür ederim.

PK550D adlı modeli satın aldım bugün elime ulaştı şuan montajını yaptım ve cidden kaliteli bir PSU olduğunu söyleyebilirim, tek üzüldüğüm nokta 4 pin çıkmaması 6 pin soket takıp 2'si boşta kalacak şekilde montajladım ve sorunsuzca çalıştı, ekstra olarak 4 pin çıksaydı içinden çok daha iyi olurdu ancak bu fiyata bu kalite değer diyorum alacak arkadaşlara da öneririm bir sorun olursa yine yazarım, ürün hakkında bilgi almak için oluşturduğum bu konumda mesaj yazan herkese de teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

PK550D adlı modeli satın aldım bugün elime ulaştı şu an montajını yaptım ve cidden kaliteli bir PSU olduğunu söyleyebilirim, tek üzüldüğüm nokta 4 pin çıkmaması 6 pin soket takıp 2'si boşta kalacak şekilde montajladım ve sorunsuzca çalıştı, ekstra olarak 4 pin çıksaydı içinden çok daha iyi olurdu ancak bu fiyata bu kalite değer diyorum alacak arkadaşlara da öneririm bir sorun olursa yine yazarım, ürün hakkında bilgi almak için oluşturduğum bu konumda mesaj yazan herkese de teşekkür ederim.

Bir sorun yaşadınız mı acaba bende almayı planlıyorum.

Bir sorun yaşadınız mı acaba bende almayı planlıyorum.
Hiçbir sorun yaşamadım çok kaliteli bir PSU bence alabilirsiniz, tek problem tek başına 4 pin gelmemesi ancak 4 pin kullansanız bile yukarıda yazdığım gibi 6 pin takıp 2'si boşta kullanabiliyorsunuz problem olmuyor genel olarak bu dediğim problem bile değil sadece ufak bir eksi, uzun lafın kısası kalite konusunda sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı