DeepCool PF650 650W 80+ güç kaynağı alınır mı?

Ya nasıl kötü değil hocam her türlü sesli çalışıyor yük altında değilken bile elimle işlemci fanını birkaç saniyeliğine durduruyorum sesi anlamak için ses PSU'dan geliyor.
Hatta iddia ederim ki oyunlarda Thermaltake Lite Power 650W daha fazla ses çıkarıyorBKZ 2400 RPM.

Tamam da sesli çalışmasının kalite ile bir alakası yok. Şans işi. Litepower ondan çok daha kalitesiz bir ürün. Karşılaştırma bile yapılamaz.

Tamam da sesli çalışmasının kalite ile bir alakası yok. Şans işi. Litepower ondan çok daha kalitesiz bir ürün. Karşılaştırma bile yapılamaz.

Birçok kullanıcı da benim gibi coil whine probleminden şikayetçi... Lite Power zaten verimsiz çalışıyordu ve bazen sistem kapanabiliyordu NZXT de bu olmasa da sesi gerçekten sinir ediyor olan klavyeye oluyor basıyorum yumruğu :d HyperX Cloud Stinger Core de ses Full iken kasadan püfür püfür PSU'dan gelen sesi duyduğunuzda sizde kalitesizliği anlıyorsunuz bence hocam: Dddddd.

Sesli çalışmanın kalite ile bir alakası yok cümlenizden sonra cevap vermeyeceğim. İyi günler.

Sesli çalışmanın kalite ile bir alakası yok cümlenizden sonra cevap vermeyeceğim

Veremezsiniz zaten çünkü alakasının olmadığını dahi bilmiyorsunuz. Dünyanın en kaliteli PSU'sunda dahi bobin gürültüsü veya fan sesi şikayeti alırsınız.

Sistemin kararlılığı ve iç yapısal bir şey ile bağlantısı yoktur bunların. Fanın bearing yapısında bir problem vardır. Ya fanı değiştirirsiniz ya da ürünü iade edersiniz.

İnsan yerine koyup bilgi vermeye çalışıp yazdığım için ben özür dilerim. Engel vakti gelmiş. Hem öneri isteyip üzerine karşısındakine ahkam kesmek de bizlere yakışan bir şey zaten.

Veremezsiniz zaten çünkü alakasının olmadığını dahi bilmiyorsunuz. Dünyanın en kaliteli PSU'sunda dahi bobin gürültüsü veya fan sesi şikayeti alırsınız.

Sistemin kararlılığı ve iç yapısal bir şey ile bağlantısı yoktur bunların. Fanın bearing yapısında bir problem vardır. Ya fanı değiştirirsiniz ya da ürünü iade edersiniz.

İnsan yerine koyup bilgi vermeye çalışıp yazdığım için ben özür dilerim. Engel vakti gelmiş. Hem öneri isteyip üzerine karşısındakine ahkam kesmek de bizlere yakışan bir şey zaten.

Fazla egonun sonucu bu mesaj sayınıza bakıp bilgili birisi sanmıştım ama bakıyorum ki boş.
Eğer ki kaliteli bir ürünün verimliliği iyi ama fanında veya bobininde kronik sorun varsa o ürüne kaliteli falan denmez ha 2-3 kişi yaşasa bu sorunu kalitesiz denmez ama yabancı forumlarda da Şikayetvar'da da N11 üzerinde de birçok şikayet buldum ürün hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı