Deepin Os v20 Kurulumda Hata

mouse555

Hectopat
Öncelikle merhaba, dün akşam bilgisayarıma Deepin kurmaya çalıştığımda daha Boot ekranındayken donduğunu fark ettim daha sonra "splash quiet" kaldırarak nerede hata olduğunu görmek istedim. Sonuç aşağıdaki hatayı almaktayım. Ethernet kartını "down" kodunu kullanarak kapatmayı denesem de işe yaramadı. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Bilgisayar Özellikleri:
  • AMD 9590 işlemci
  • AMD 5700XT ekran kartı
  • ASUS sabertooth 990FX 2.0 anakart
  • G.Skill 8 GB RAM

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    247,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
AMD kartlar sıkıntılı olabiliyor Linux tarafında Deepin OS'da çok stabil bir distro sayılmaz size tavsiyem daha güncel ve daha stabil distrolara yönelmeniz Ubuntu, Manjaro vb. gibi.

@Maximen Cevaplarınız için teşekkürler, Deepin Os'un daha çok gelişmeye ihtiyacı var ama özellikle v20 sürümünün görünümü çok iyi. Benzer dağıtımlar hakkında tavsiye alabilirim.

@Recep Baltaş Peki siz ne önerirsiniz? Girmem gereken başka bir kod var mı?

@Maximen Cevaplarınız için teşekkürler, Deepin Os'un daha çok gelişmeye ihtiyacı var ama özellikle v20 sürümünün görünümü çok iyi. Benzer dağıtımlar hakkında tavsiye alabilirim.

@Recep Baltaş Peki siz ne önerirsiniz? Girmem gereken başka bir kod var mı?
Benzer tarzda dağıtım olarak Elementary OS var ona bakabilirsin eğer kendin kişiselleştirme yapacaksan herhangi bir KDE distrosunu indir derim kişiselleştirme için en iyisi bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı