Deepweb ve Redroom olayları gerçek mi?

Bunla ilgili araştırma yapmıştım deepweeb ve reedroom ikisi de gerçek
Ancak bunalara girerken tor ve VPN kullanmalısın
Depweebte katillere Bitcoin yollayıp istediğin işkenceyi yaptırabiliyorsun

Bir tane adam RedRoom için bilet almış. Oraya gitmiş ve izlemiş. Ondan sonra blog olarak yazmış. Anlamıyorum nasıl insanlar insanlara işkence yapabilir ki? Hala devam ediyor mu bu olaylar?
İnternetin karanlık ağında bir hafta boyunca gezinirseniz neler olur? Adam kendi ağzından anlatıyor.

Bir tane adam redroom için bilet almış. Oraya gitmiş ve izlemiş. Ondan sonra blog olarak yazmış. Anlamıyorum nasıl insanlar insanlara işkence yapabilir ki? Hala devam ediyor mu bu olaylar?
İnternetin karanlık ağında bir hafta boyunca gezinirseniz neler olur? adam kendi ağzından anlatıyor.

Ne kadar doğru olduğu tartışılır bu haberler çok fazla dikkat çekiyor, okunuyor. O yüzden bana şüpheli geldi, ayrıca burada sadece bu tür insanlardan fazla siber polisler (nasıl denir bilmiyorum kısaca yazdım ) geziyor. Gerçek olacağını pek sanmıyorum.

Geçen aylarda böyle bir yere Hollanda polisi baskın düzenlemişti.

Dünyanın ne kadar kötü ve lanet katillerle dolu olduğunu bir kez daha görüyoruz. İyi ki polisler yakalamış.

Bunla ilgili araştırma yapmıştım deepweeb ve reedroom ikisi de gerçek
Ancak bunalara girerken tor ve VPN kullanmalısın
Depweebte katillere Bitcoin yollayıp istediğin işkenceyi yaptırabiliyorsun

1- Deep web dediğimiz yer arama motorlarının index atmadığı (site sahibinin, arama motorlarının tercihlerine göre) sitelerdir. Bu tip sitelere her yerden erişebilirsiniz, Technopat'ta bile Deep bölümler vardır.

2- VPN zorunlı değil.

3- Darkwebin %90'ından fazlası dolandırıcı, yani şuna X BTC atayım şu hesabı kapatsın, şuna Y BTC atayım şunu öldürsün olaylarının çok büyük kısmı yalan.
Hala devam ediyor mu bu olaylar?
Teknoloji geliştikçe bu tip insanları bulmak çok zorlaşıyor ama aynı zamanda çokta kolaylaşıyor.

Arkadaşlar Redroom'da yapılanları duyunca midem bulandı. Bu olaylar gerçek mi? Gerçekse neden o adamları bulmak zor?
Hocam bu tarz olaylar ilgilinizi çektiyse Unfriended: Dark Web filmini izleyebilirsiniz. İlk yarım saati biraz sıkıcı ama genel olarak iyi filmdir.

Peki RedRooma gittiğini iddia eden adama ne demeli? Katiller belirledikleri mekana gelin diyorlar. Orada bir poster olacak diyorlar. Bunlar tamamen yalan mı?

Peki redrooma gittiğini iddia eden adama ne demeli? Katiller belirledikleri mekana gelin diyorlar. Orada bir poster olacak diyorlar. Bunlar tamamen yalan mı?

Bu biraz saçma olmuş bende zamanında YouTube'den izleyip araştırmıştım hatta bir kere Tor Browser'ı indirdim ama iyi ki açılmadı.

Geri
Yukarı