DeepWeb'in zararları

Bu katmanlar veya seviyeler diyelim kavramsaldır. Oyunda atladığınız levellar veya photoshoptaki gibi layerlar yoktur. Ahlakınız ve siz başbaşasınızdır. Buda iki layer(katman) ediyor. Başınızı derde sokmayın. :)
1316444768800.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bu konuları açmayın artık. Bir kişi yazsa hemen sosyal deepweb nedir vs. konularla doluyor sonra uğraş dur konular ve kişilerle.

Kısaca girmeyin aklınızı doğru yerlere çalıştırın.
Hocam, arkadaş güzelce bilgilendirmiş. Burası bir sosyal sayfası değil mi ? Arkadaş üslubunca konu açmış. Gerekli kişileri ben dahil bilgilendirmiş, sanki suçlar gibi mesaj atıyorsunuz ? Burada belki de haddimi bilmezlik yapıyorum, ama burası sonuçta Diğer Konu Dışı bölümü. Neyse uzatmayayım. Sizler daima en iyisini bilirsiniz zaten.

Ayberk, bilgilendirmesine veya sizlere birşey dediğim yok zaten. Yeni ve hiçbir şeyden haberi olmayan üyeler direkt bu konuyu görseler yeni konu açıyor ve birbirleri ile sürtüşüyorlar. Bu konular üzerine zaten önceden çok fazla konu açıldı. Bilmeyen veya gören arama özelliğini sanki boşuna konulmuş gibi aramadan konu açıyor. 1 konu olsa birşey değil açtımı 10/20 konu üst üste geldiği oluyor.

DeepWeb'e girip canı yanan bir çok kullanıcı/kişi var ve uyarı amaçlı konular da açmışlar...
Aslında suçlu o tarz sitelere giren değil, o tarz sitelere izin verenlerde diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hayatımda hiç girmedim, girmeyide düşünmüyorum çünkü insanı kötü yola iten bir arkadaş gibi görüyorum. Gerçekten fazla takılırsanız öyle şeylere sonunda psikolojik hastalıklara yakalanıp toplumun dışladığı bir insan olabilirsiniz.

Doğru diyorsun, konuyu açıp insanların aklına DeepWeb'i sokmak bile kötü bir şey.
Ancak ne kadar seviyesiz ve ahlaksız bir ortamla karşılaşılabileceğinin de bilinmesini istedim.

Level 5 e girmek imkansıza yakın olduğuna göre(quantum pc lerle girilebildiğini söylülyorlar) Orası nasıl oluşt? Orada ne var? Kim oluşturdu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı