DeepWeb'in zararları

Mesajları okuduktan sonra iyi bir merak uyandı araştırıyorum ve hala bakıyorum hep girmeyin denilmekte.
Hep tanımlar var okuduğum yazılarda fakat orada ne var, ne oluyor neler yapılıyor tam dolduramadım o boşluğu.

Bir zaman Wikileaks diye bir şey çıkmıştı, devlet liderleri hakkında bilinmeyen yazılar vs paylaşıyorlardı, bunun gibi bilgiler deepweb'ten mi çıkma?

Bir zaman Wikileaks diye bir şey çıkmıştı, devlet liderleri hakkında bilinmeyen yazılar vs paylaşıyorlardı, bunun gibi bilgiler deepweb'ten mi çıkma?
Aynen öyle, buradan yayıldı. İnternetin %95'lik bölümü burada zaten :)

Technopat durur mu? Kafa Ayarı 31 sizlerle :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat durur mu? Kafa Ayarı 31 sizlerle :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanser olduk desek adamlar ilaç yapacak. :D

Arkadaşlar; o meşhur 5.seviyeye ulaşmak o kadar abartılı bir şey değil! Yani Quantum bilgisayarlar filan gerektirmiyor. Asıl mesele 5. seviyeden sonrası... İşte buradan sonra işler sarpa sarıyor. Bizlerin kullandığı basit linklerin burada bi etkisi kalmıyor. Bazen özel şifreli linkler gerekiyor, tabi bunun için o linklerin şifrelerini bilmeniz gerekli. Bu şifreleri yabancı forumlarda bulunuyor. Fakat bu yabancı forumları bulup, Hackerlara kendinizi ispatlayıp, o şifreleri almada mesele. Kendinizi güvendirmenizi istiyorlar, özel bilgilerinizi bile alabiliyorlar. Neyse konu uzar gider...
NOT: Bu sitelere girmek kolay ve başınıza bela almanızda bi o kadar kolay!
Başınıza dert açmayın! :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı