Defender "BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip" hatası veriyor

muratkoc0

Centipat
Yer
İstanbul Sultangazi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel Core i5 12400F
Anakart : ASUS PRIME H610M-A
Ram : Kingston 8GB FURY Beast (2x)
Ekran Kartı : ASUS ROG STRIX Radeon RX 6750 XT
SSD : SAMSUNG 1TB 980 NVMe M.2 SSD
Kasa ve Güç Kaynağı : Rampage VOYAGER 750W 80+ BRONZE RGB ATX Mid
Tower Gaming Kasa
PC'yi format ettim ve.

resim_2024-01-12_184637577.png

Burada normalde çarpı işareti korumuyor işareti vardı sonra düzeldi girmek istedim ancak bu hatayı veriyor.

Ekran görüntüsü 2024-01-12 184149.png

Başka herhangi bir antivirüs uygulamasıda indirmedim. Biraz araştırdım ancak araştırma sonunda yine bir şeye ulaşamadım.
Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Çözebilen var mı bu sorunu araştırdım bulamadım
En son şimdilik ESET kurdum deneme sürümü ama hiç Defender açılmıyor sayfayı göremeyiyorum

Direk format at tum suruculeri sio seçeneği ile sifirla bilgisayarı ben söylenen her şeyi yaptım yine de düzelmedi sıfırladım tekrar yeniden yükledim düzeldi.

Beyler bu sorun okul mailinizi eklediğinizden kaynaklanıyo. Edu uzantılı mail adresinizi ayarlardan silince düzeliyor. En azından yurttaki arkadaşımın sorununu bu şekilde çözdüm.

Direk format at tum suruculeri sio seçeneği ile sifirla bilgisayarı ben söylenen her şeyi yaptım yine de düzelmedi sıfırladım tekrar yeniden yükledim düzeldi.

Teşekkürler ben de format ile cözdum

Bu sorun okul mailinizi eklediğinizden kaynaklanıyor. Edu uzantılı mail adresinizi ayarlardan silince düzeliyor. En azından yurttaki arkadaşımın sorununu bu şekilde çözdüm.

Denemedim direk format attim ama aklimda bulunur teşekkürler yine de

Geri
Yukarı