Defender Remover güvenli mi?

fatihm00

Hectopat
Windows'un sistem dosyalarına dahil olan bir gömülü programı silmeye çalışmayın. Asla önermiyorum. Onun yerine Defender'ı devre dışı bırakmak daha mantıklı bir seçenek.

Windows'un sistem dosyalarına dahil olan bir gömülü programı silmeye çalışmayın. Asla önermiyorum. Onun yerine Defender'ı devre dışı bırakmak daha mantıklı bir seçenek.
tamamdır sağolun.

Bu devirde güvenlik uygulaması olmadan da kullanmak saçma. Bir dosya indirmeden de zararlı bulaştırabilirsiniz. Kaspersky ücretsiz veya ücretli sürümlerine bakmanızı öneririm.

Güncelleme ile zaten tekrar yükleniyor hiçbir şey olmaz yapımcı zaten güvenli ve güvenli olmayan seçenekleri yazmış.

Bu program yerine forumda şunu buldum acaba işe yarar mı?

Benim de sordum.org Defender Control ile ilgili şüphelerim vardı, arkadaşlarımızın yazısını okuyunca tekrardan indirdim.

Geri
Yukarı