Çözüldü Defender vs Antivirüs Deneme Sürümleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

277726

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar sizce Defender yeterli olur mu? Bilgisayarıma asla Crack yazılım kurmayı düşünmüyorum. Windows OEM Anahtarı ile etkinleştirildi. Sizce Bitdefender gibi güvenilir Antivirüslerin deneme sürümleri daha mı iyi olur? Antivirüs'e şu an para ayıracak durumda da değilim. Sadece ücretsiz olanları ve deneme sürümlerini indir/kaldır yapabilirim.

Defender yaygın virüsleri tespit etmede etkili ama çok da büyük güvenlik sağlamaz. Ücretsiz Antivirüs yazılımlarının da veri toplamak dışında pek işe yaradığını düşünmüyorum. Bir de Antivürüsü Crack'le kullananlar var ki evlere şenlik 🙂
Geriye lisanslı yazılımlar kalıyor. Tekno mağazalarda pahalıdır ama Windows lisansı satanlar gibi Antivirüs Key'i satanlar var alışveriş sitelerinde. Fiyatları daha uygun yalnız hiç denemedim. Bilen, kullanan varsa bilgi verebilir.

Sistem yeterli ise Kaspersky free kullanabilirsiniz. Ama dikkatli olursanız defender yeterli. Zaten defenderin sorunu her şeyi virüs olarak algılaması.:) Birde bazı virüsleri buluyor ama silemiyor. Ama en son defender bayağı bi öne geçmişti. Bence kullanılabilir.
Defender yaygın virüsleri tespit etmede etkili ama çok da büyük güvenlik sağlamaz. Ücretsiz Antivirüs yazılımlarının da veri toplamak dışında pek işe yaradığını düşünmüyorum. Bir de Antivürüsü Crack'le kullananlar var ki evlere şenlik 🙂
Geriye lisanslı yazılımlar kalıyor. Tekno mağazalarda pahalıdır ama Windows lisansı satanlar gibi Antivirüs Key'i satanlar var alışveriş sitelerinde. Fiyatları daha uygun yalnız hiç denemedim. Bilen, kullanan varsa bilgi verebilir.
Evet antivürüsü cracklemekte ayrı bi şey. :)

Onu bende gördüm n11 tarzı sitelerde daha ucuz oluyor ama güvenilir mi acaba :)

Sistem yeterli ise Kaspersky free kullanabilirsiniz. Ama dikkatli olursanız defender yeterli. Zaten defenderin sorunu her şeyi virüs olarak algılaması.:) Birde bazı virüsleri buluyor ama silemiyor. Ama en son defender bayağı bi öne geçmişti. Bence kullanılabilir.

İşte acaba ücretsiz yazılımlar yeterli olur mu emin değilim. Sonuçta onun ücretli olanını boşuna yapmıyorlar. Kısaca Defender daha iyi sanırım çünkü ben hiçbir Crack kullanmıyorum. Ama başka yerden gelme olanağı var mı ? Google da gezerken mesela hiçbir şeye tıklamadan giremez herhalde ?
Yüksek olasılıkla güvenilir. Windows 10 pro keyi almıştım 10 tl ye.
Evet ben de Windows Anahtarını Oyunfor'dan satın aldım . Ama benim aldığım 60TL civarıydı :(

Valla yapmadım desem yalan olur. Bilgisiz olduğum dönemde crack'le etkinleştirip bi de online chat'ten canlı destek almıştım Allah affetsin 🙂

İşte acaba ücretsiz yazılımlar yeterli olur mu emin değilim. Sonuçta onun ücretli olanını boşuna yapmıyorlar. Kısaca Defender daha iyi sanırım çünkü ben hiçbir Crack kullanmıyorum. Ama başka yerden gelme olanağı var mı ? Google da gezerken mesela hiçbir şeye tıklamadan giremez herhalde ?
Ücretsiz sürümleri işinizi görür. Ama dediğim gibi diklatli olursanız defender de yeterli. Ama Kaspersky free kullanın derim. O fiyat olayı virüs korumasından ödün vermiyor sadece bazı ek özellikler olmuyor. Ağ saldırı koruması vs. Ama senin ihtiyacın olan virüs koruma olacağı için ücretsiz Kaspersky defender dan daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı