Çözüldü Defender vs Antivirüs Deneme Sürümleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sanmıyorum. Windows'a bu zamana kadar güvendim. Güvenimi boşa çıkarmadı. Bu saatten sonra da desteklerim. Ne zaman antivirüs olan bilgisayarı kullandıysm hep ağır geliyor bana. Şu an kullandığım bilgisayar da keza öyle.
Ben şu an Bitdefender deniyorum ama sistem iyi olduğu için fazla bir etkisi olmadı performans konusunda. Tek sorunu 400-500mb ram kullanması var o da normaldir diye düşünüyorum.

Bitdefender - Kaspersky trial lisanslarını kullanmaya devam edebilirsiniz.
Defender birçok konuda yetersizdir.
(Firewall - Advanced Threat Protection) vb.
Antivirus sisteminize yük bindiriyorsa yük bindirmeyen antivirusler kullanabilirsiniz. Cloud tabanlı. Mesela Panda Cloud Antivirus gibi.
AV ler sisteminize yük bindiriyor diye dışarıdan veya içeriden gelebilecek tehlikelere göz yummak tercih edilebilecek bir seçenek değildir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar peki Bitdefender iyi değil mi ? Ben baktığımda Kaspersky ile eşit değerlere sahip. Bana önerebileceğiniz bir Antivirüs programı var mı ? N11 gibi sitelerden lisanslamayı düşünüyorum. Ama bir süre bedava sürümünü kullanmam gerek. Veya bedava olan Kaspersky bana yeterli olur mu ? (Tekrar yazma gereği duyuyorum bunu hep görmemiş olabilirsiniz; Crack yazılım kullanmıyorum, Windows Oem Anahtarı ile etkinleştiridi. Ağa bağlanan bilgisayarlar da Crack yazılım(Office,Windows) bulunmakta. )

Arkadaşlar peki Bitdefender iyi değil mi ? Ben baktığımda Kaspersky ile eşit değerlere sahip. Bana önerebileceğiniz bir Antivirüs programı var mı ? N11 gibi sitelerden lisanslamayı düşünüyorum. Ama bir süre bedava sürümünü kullanmam gerek. Veya bedava olan Kaspersky bana yeterli olur mu ? (Tekrar yazma gereği duyuyorum bunu hep görmemiş olabilirsiniz; Crack yazılım kullanmıyorum, Windows Oem Anahtarı ile etkinleştiridi. Ağa bağlanan bilgisayarlar da Crack yazılım(Office,Windows) bulunmakta. )
Bitdefender, Norton ve Kaspersky.. Tercihim hep bunlardan yana oldu benim.

BitDefender ile Kaspersky arasında zaten fark yok denecek kadar az.

Ben Kaspersky'ı kendi sitesinden satın almıştım. Internet Security, 1 cihaz için 2 yıllık lisans almıştım, yaklaşık 250 lira ödemiştim. Hem Android cihazımda hem de bilgisayarımda kullanıyorum.

AV-Comparatives kaynağına gelecek olursak, o kuruma pek güvendiğim söylenemez. Taraflı çalıştığını düşünüyorum.

Kaspersky Free, birçok ücretli antivirüsten daha iyi. Aynı şekilde Comodo Internet Security de oldukça iyi.

BitDefender ile Kaspersky arasında zaten fark yok denecek kadar az.

Ben Kaspersky'ı kendi sitesinden satın almıştım. Internet Security, 1 cihaz için 2 yıllık lisans almıştım, yaklaşık 250 lira ödemiştim. Hem Android cihazımda hem de bilgisayarımda kullanıyorum.

AV-Comparatives kaynağına gelecek olursak, o kuruma pek güvendiğim söylenemez. Taraflı çalıştığını düşünüyorum.

Kaspersky Free, birçok ücretli antivirüsten daha iyi. Aynı şekilde Comodo Internet Security de oldukça iyi.
Ben şahsen Kaspersky free diğer laptoplarıma kurmayı, bu bilgisayarıma da Bitdefender'i G2A'dan satın almayı düşünüyorum. Acaba güncelleme tarzı sorunlarla karşılaşır mıyım ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı