Değeri bilinmeyen Türkiye'nin en iyi müziği

İnsanı diğer canlılardan ayıran şey merakıdır. Çok sorgulamakta bir sakınca görmüyorum. Tabii hayatının "her" saniyesini sorgulamakla geçirirsen şu sonuca varacaksın: Bu hayatta ölümden başkası yalan. Sonuç doğru fakat bunu uygulamaya dökersek hemen ölmemiz gerekir.

Çok sorgulamak, aşırı düşünmek çok sakıncalıdır.

Gerek İslam'da gerekse Avrupa'da, hatta dünyanın birçok farklı yerlerinde ki ünlü düşünürler ve felsefe uzmanlarını araştır, çoğu ciddi manada kafayı yediler.

Klipte anlatılmak istenen durum da bu, cidden doğru bir noktaya değinmekle beraber zararlarını da yanında göstermişler.

Ülke nufüsü 83 milyon bunun içindekileri 0-12 yaşındakileri 10 milyon diyelim. 73 milyon kalıyor bunu dinleyenlerin 46 milyonu biliyor şarkıyı diğer 30 milyon kişi bilmiyor.
Ben şarkıyı biliyorum dinlemişimdir de. Ama hiç de gidip Susamam dinleyeyim demedim. Benim gibi çok insan vardır liriğe çok önem veren. Bu şarkıda iyi düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Verdiği ve vermek istediği mesaj çok doğru o konuda bir şey diyemem.

Rap şarkısına göre gerçekten iyi bir izlenme almış.
Pop ile rapi karşılaştırmak ne kadar mantıklı, tartışılır.

Değeri bilinmeyen şarkı olarak açık ara FKP seçim şarkısı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dikkat edin bağımlılık yapabilir.

Değeri bilinmeyen daha ne şarkılar var 46 beğeni bile almamış, ki siz diyorsunuz 46 milyon beğeni almış :) Bence değerini bilenler, bilmiş.

Ayrıca Aleyna Tilki'nin üzerine çok gidildiğini düşünüyorum. Kızın hal ve tavırlarını bir kenara koyarsak, sesi ve yaptığı şarkılar diğer popçu diye tabir edilen kişilerden çok daha üst düzeyde. Pop ve rap müzik ile aram yoktur. Buna rağmen doğruları söylemek lazım. Kötünün iyisi diye bir laf vardır, Aleyna Tilki işte onlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı