Türkiye'nin en iyi yaşanılacak şehiri hangisidir?

Bu konuda tavrım çok nettir. Kesinlikle Ordu. Hem iklimi mükemmel neredeyse ülkede yetişen her bitkiyi yetiştirebiliyorsunuz hem çok sessiz sakin bir şehir hem çok güzel sokaklara ve tarihe sahip hem şehrin ortasından teleferik geçiyor hem şehri kuş bakışı izleyebiliyorsunuz hem 4 mevsimi bir günde yaşayabiliyorsunuz hem yaylaları çok güzel sadece 1 saatlik yolculukla olağanüstü yerlere gelebiliyorsunuz.

Kesinlikle İstanbul diyorum. Herkes trafik sıkıntısı karabalıktan sıkıntı duyuyor ve haklılarda. Fakat uzun dönemde büyükşehirin faydaları kendini daha çok gösteriyor. Tabi bu dediklerim İstanbul'da yaşamış kişiler için geçerli.

Kesinlikle İstanbul diyorum. Herkes trafik sıkıntısı karabalıktan sıkıntı duyuyor ve haklılarda. Fakat uzun dönemde büyükşehirin faydaları kendini daha çok gösteriyor. Tabi bu dediklerim İstanbul'da yaşamış kişiler için geçerli.
Sanırım daha önce farklı şehirlere seyahat etmediniz. İstanbulda 1+1 eve verdiğiniz kira ile Bursa'da veya Karadeniz'de 2 katlı villa kiralıyorsunuz :)

Sanırım daha önce farklı şehirlere seyahat etmediniz. İstanbul'da 1+1 eve verdiğiniz kira ile Bursa'da veya Karadeniz'de 2 katlı villa kiralıyorsunuz :)

2 Senedir Kocaeli Kartepe'de yaşadığımdan dolayı bu sonuca vardım. Bende İstanbul'un trafiği, havanın pisliği, karabalık gibi yanlarından çok sıkılmıştım. Taşındıktan sonra "Oh be dünya varmış ne güzel sessiz sakin bir memleket." Diyorsunuz fakat 1 sene sonra işler öyle olmuyor. İnsanın psikolojisi etkileniyor.

Geri
Yukarı