Değişen iPhone 7 bataryası sorun yapar mı?

ardaozalp74

Decapat
Daha fazla  
İkinci el iPhone 7 aldım ve pilini bu sabah değiştirdiğini söyledi. Baktım pil sağlığı %100. Deji falan mı dedim, normal bir batarya ile değiştirdi servis dedi. Bir sorun yapar mı? Ve bilen arkadaşlar için şarj etme durumu nasıl olmalı? Biraz yeniyim. Tamamen bitirmeli miyim yoksa %20 olunca doldurmalı mıyım?

%20 nin altına inme ve mecbur kalmadıkça şarjda iken telefonu kullanmazsan bir sorun olmaz rahat rahat kullanın. Ekstra olarak mecbur olmadıkça düşük güç modunda kullanmayın.

Benimki de öyle. 1 yıl sonra saçmalıyor. Hep %100'de kaldığı için belgesi yoksa ne zaman değiştiğini anlayamazsın. Sen gene de 10-90 arası kullan. 20-80 gereksiz, bunu Hacettepe Elektrik mezunu tanıdığım söyledi. Sosyal medyada abartmak sonsuz çünkü.

%20 nin altına inme ve mecbur kalmadıkça şarjda iken telefonu kullanmazsan bir sorun olmaz rahat rahat kullanın. Ekstra olarak mecbur olmadıkça düşük güç modunda kullanmayın.
Ben full güç tasarrufunda kullanıyorum döngüyü azalttığı için mantıklı oluyor. Şarj ederken kapatıyorum.

İkinci el iPhone 7 aldım ve pilini bu sabah değiştirdiğini söyledi. Baktım pil sağlığı %100. Deji falan mı dedim, normal bir batarya ile değiştirdi servis dedi. Bir sorun yapar mı? Ve bilen arkadaşlar için şarj etme durumu nasıl olmalı? Biraz yeniyim. Tamamen bitirmeli miyim yoksa %20 olunca doldurmalı mıyım?

Hocam bende aynından almayı düşünüyorum kaça aldınız ve memnun musunuz şu anlık. Ayrıca Android'den geçtiyseniz arada çok fark var mı?

3uTools ile batarya seri numarasını öğrenip marka model bulabilirsiniz. Ben şu an iPhone 7 de 2. bataryayı kullanıyorum. Deji de kullandım ancak Deji telefonun ısınmasına sebep oluyordu.

Anladım hocam peki düşük güç moduna almak için bir otomasyon girdi arkadaşım ne kadar doğrudur sizce ve neden sağlıksız?

Benimki de öyle. 1 yıl sonra saçmalıyor. Hep %100'de kaldığı için belgesi yoksa ne zaman değiştiğini anlayamazsın. Sen gene de 10-90 arası kullan. 20-80 gereksiz, bunu Hacettepe Elektrik mezunu tanıdığım söyledi. Sosyal medyada abartmak sonsuz çünkü.

Ben full güç tasarrufunda kullanıyorum döngüyü azalttığı için mantıklı oluyor. Şarj ederken kapatıyorum.
Az daha açar mısınız diğer arkadaş zararlı demeye getirmiş güç modunu?

Hocam bende aynından almayı düşünüyorum kaça aldınız ve memnun musunuz şu anlık. Ayrıca Android'den geçtiyseniz arada çok fark var mı?
Xiaomi redmi 9tden çektim ve şöyle diyeyim 2016 telefonu olmasına rağmen bu rahatlık bana fazla ya cidden aşırı rahat ve yağ gibi telefon kesinlikle öneririm iOS sürümü de önemsiz arkadaşım 6 kullanıyor hala Twitter falan açıyor ve kasmıyor ömrü daha çok telefonun alınabilir deji batarya da taktın mı senden iyisi yok

3uTools ile batarya seri numarasını öğrenip marka model bulabilirsiniz. Ben şu an iPhone 7 de 2. bataryayı kullanıyorum. Deji de kullandım ancak Deji telefonun ısınmasına sebep oluyordu.
Deji almayı düşünüyorum önermiyor musunuz herkes çok memnun?

3utools App Store de yok mu ben bulamadım?

Bir de Şuan ki bataryam aktif sosyal medya kullanımında kaç saat götürür max?

Son düzenleme:
Anladım hocam peki düşük güç moduna almak için bir otomasyon girdi arkadaşım ne kadar doğrudur sizce ve neden sağlıksız?

Az daha açar mısınız diğer arkadaş zararlı demeye getirmiş güç modunu?

Xiaomi Redmi 9tden çektim ve şöyle diyeyim 2016 telefonu olmasına rağmen bu rahatlık bana fazla ya cidden aşırı rahat ve yağ gibi telefon kesinlikle öneririm iOS sürümü de önemsiz arkadaşım 6 kullanıyor hala Twitter falan açıyor ve kasmıyor ömrü daha çok telefonun alınabilir Deji batarya da taktın mı senden iyisi yok.

Deji almayı düşünüyorum önermiyor musunuz herkes çok memnun?

3uTools App Store de yok mu ben bulamadım?

Bir de şu anki bataryam aktif sosyal medya kullanımında kaç saat götürür Max?

Deji'yi bende önerenlerden dolayı almıştım önce Touch ID gitti. Sonra Home tuşu gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı