Değişik okul anısı

Alican 16

Decapat
Arkadaşlar okulda perşembe günü, saat 11 gibi teneffüste yanıma kıvırcık saçlı, güzel bir kız geldi ve saati sordu, bende cevapladım. Ve öğle teneffüsünde kızla hep göz göze gelince gülüyoruz. Neden güldüğünü bilmiyorum ve kızı ben nereye gidersem orada buluyorum, yanında arkadaşı ile geziyor. (Biliyorum, çocukca. :D)
yanında ki kız sürekli elinde telefon ile bir şeyler yazıyor gibi. Sizce benden hoşlanmış mıdır?
İlkokul sanmayın :) 10. sınıfa gidiyorum.
Bir an önce pazartesi olsun istiyorum.

Arkadaşlar okulda perşembe günü, saat 11 gibi teneffüs'de yanıma kıvırcık saçlı, güzel bir kız geldi ve saati sordu, bende cevapladım. Ve öğle teneffüsünde kızla hep göz göze gelince gülüyoruz. Neden güldüğünü bilmiyorum ve kızı ben nereye gidersem orada buluyorum, yanında arkadaşı ile geziyor. (biliyorum, çocukca. :D)
yanında ki kız sürekli elinde telefon ile bir şeyler yazıyor gibi. Sizce benden hoşlanmış mıdır?
ilkokul sanmayın :) 10. sınıfa gidiyorum.
Bir an önce pazartesi olsun istiyorum.

Hoşlanmış olma olasılığıda var, tipe bak acaba nasıl bir ses çıkıyordur bundan diye dalga geçmek için gelmiş olması olasılığıda var, kahin değiliz hocam bilemiyoruz maalesef. :D

Son düzenleme:
Kiz sizin ona evlenme teklifi etmenizi bekliyor pazartesi okuldan önce şık bir tektaş alarak kantinin önünde aşkinizi ilan edebilirsiniz.
download.jpg

Geri
Yukarı