Mahalle bilgisayarcısı anısı

Bilgisayarı temizleme için genelde servise verirdim ama babam direk bilgisayarcıya vermiş. Ben bilgisayardan anlayan birisiydim yani en azından açıp kocaman parçanın yerinden yok olmasını anlayabilecek kadar zekiydim. O dönemler çok fazla işim vardı ve gidip mis gibi parça yerine leş parça koyduğu için performans gözle görülecek bir şekilde düşmüştü. İşlerimi halledemedim ve aşırı sinirliydim gidip kafasında parçalamak istiyordum ama önce gidip doğru düzgün anlattım sorunumu bana kendini savunuyor ben gerekeni yaptım sen bilmiyorsun falan diyor. Uzun uzun konuştuktan sonra hala üste çıkmaya başlayınca aşırı sinirlendim. Eğer uzatsaydı kafasını bilgisayarla parçalayacaktım ama kısa kesip babanı ara dedi. Uzamadı konu ama uzasaydı çaldığı parçayı ailesine hediye edecektim.

Hocam eğer laftan anlamıyorsa siz soğukkanlılığınızı koruyup devam edin. Eğer hala anlamayıp size saldırıyorsa saldırın ilk hamleyi yapmayın.

İşte bu yüzden PC ci ye yanında durup çok acelem var deyip yaptırmak daha iyi bu arada benim anım yok bakım için PC ciye gittim ama artık dızlamış mı parçaları bilmiyorum büyük ihtimal dızlamıştır orijinal parçaları alıp başka takıyorlar çok sinir bozucu bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı