Değişim ürünü laptopun klavyesi arızalı geldi

yusuf0715

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3 Kasım 2023 tarihinde aldığım laptop şarj sorunu nedeniyle servise gitti ve değişim verildi. Şimdi değiştirdikleri ürünün klavyesi deforme halde geldi. Şarj sorunu gece kendiliğinden gidiyor ve aynı şarj sorunu ekstra yine var. League of Legends 200 FPS alırken şu an 140 FPS seviyesinde gezdiği oluyor. Garantinin ne zaman başladığına baktığım zaman 26 Eylül'ü gösteriyor. Mahkemeye başvursam sonuç olur mu? THH çok uzun sürüyor.

Tekrar gönder, para iadesi iste. Alet nedir bu arada?

HP Victus, ancak Windows pil göstergesi sorunlu olabilir dediler şarj tüketimi normal dediler FPS için de güncelleme yapıldı test edeceğim cihazın performansı bence iyi ama donanımsal sıkıntı var mı bilmiyorum.

İade cihazı sana çakmış olabilirler mi ?
Bilemedim hocam ama pil göstergesinde problem var sanırsam.

Mahkemeden önce Penta ile tekrar iletişim kurun hocam, değişim yaptık kurtulduk olayı yok. Kanunda "ayıpsız misli ile değişim" yazıyor, kim ürünü değiştirdiyse ürünün ayıplı olduğunu beyan edip yeni ürün talep edebilirsiniz.

Mahkemeden önce penta ile tekrar iletişim kurun hocam, değişim yaptık kurtulduk olayı yok. Kanunda "ayıpsız misli ile değişim" yazıyor, kim ürünü değiştirdiyse ürünün ayıplı olduğunu beyan edip yeni ürün talep edebilirsiniz.

Sağ ol hocam şimdi teknik servisle konuşuyorum eğer Online da bir sorun tespit edersek hızlıca hallederiz dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı