Değişime gönderilen HyperX Cloud 2'nin mikrofonunu yollanmaz ise ne olur?

SAVED

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, HyperX Cloud 2 kulaklığımı amazona değişim için geri gönderdim fakat kulaklığı kutuya koyarken mikrofonunu koymayı unutmuşum. Ne yapmam gerek ya da ne gibi bir sorun oluşturur bu durum bana?

Değişim için gönderdiyseniz mikrofonu koymamanız sorun olabilir. Bunu Amazon desteğe yazabilirsin dostum yardımcı olacaklardır.

Merhaba, HyperX Cloud 2 kulaklığımı amazona değişim için geri gönderdim fakat kulaklığı kutuya koyarken mikrofonunu koymayı unutmuşum. Ne yapmam gerek ya da ne gibi bir sorun oluşturur bu durum bana?
Kutu içeriği eksiksiz olmalıdır. Değişiminizin kabul edileceğini düşünmüyorum.

Ürün tarafınıza geri gönderilir ve tekrar değişim talebi oluşturmanız gerekebilir.

Değişim için gönderdiyseniz mikrofonu koymamanız sorun olabilir. Bunu Amazon desteğe yazabilirsin dostum yardımcı olacaklardır.

Amazon desteğe doğrudan nasıl ulaşabilirim? Çünkü bize ulaşın sayfasına girdiğimde bir ürün seçmemi istiyor seçiyorum ama iade iptal et yazısı çıkıyor başka bir şey yok.

Amazon desteğe doğrudan nasıl ulaşabilirim? Çünkü bize ulaşın sayfasına girdiğimde bir ürün seçmemi istiyor seçiyorum ama iade iptal et yazısı çıkıyor başka bir şey yok.

Ben ödemeler, faturalar ve hediye kartları kısmından canlı desteğe ulaşmıştım.

Ya da diğer yazısına tıklarsan da ulaşabilirsin öyle yap.

Bazı markalar değişim için içinden çıkan stickerları dahi isteyebiliyor. Mikrofon sorun çıkarır bana kalırsa.

Geri
Yukarı