Deji batarya hangi siteden alınmalı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, telefonum için Deji marka bir pil alacaktım. Pil kendi sitesinde 270 TL fakat Trendyol uygulamasında 360 TL. Güvenilirlik açısından emin olamadığım için Trendyol'u düşünmekteyim ama arada 90 TL gibi bir fark var. Trendyol'dan alsam herhangi bir sorunda iade etmem kolay olur diye düşündüm. Markanın kendi sitesinden almam ile Trendyol arasında gerçekten fark olur mu? 90 TL fazla vermeme değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi sitesinden alabilirsiniz. Ben kendi sitesinden aldım sorun yaşamadım.
Trendyol satıcısı da zaten kendileri.

Trendyol mağazasında onlara ait galiba bir fark olacağı sanmam fakat kendi sitesinde daha ucuz zaten.

Kendi sitesinden alın. Trendyol'a artı para vermeye gerek yok.

Selam, telefonum için Deji marka bir pil alacaktım. Pil kendi sitesinde 270 TL fakat Trendyol uygulamasında 360 TL. Güvenilirlik açısından emin olamadığım için Trendyol'u düşünmekteyim ama arada 90 TL gibi bir fark var. Trendyol'dan alsam herhangi bir sorunda iade etmem kolay olur diye düşündüm. Markanın kendi sitesinden almam ile Trendyol arasında gerçekten fark olur mu? 90 TL fazla vermeme değer mi?

YAZAMERHABA kodunu kullanmayı unutmayınız %10 indirim var kendi sitesinden alırsanız.

Kendi sitesinden alabilirsiniz. Ben kendi sitesinden aldım sorun yaşamadım.
Trendyol satıcısı da zaten kendileri.
Hangi marka model telefona aldınız hocam?
Trendyol mağazasında onlara ait galiba bir fark olacağı sanmam fakat kendi sitesinde daha ucuz zaten.
Satıcının kendi sitesinden alabilirsiniz. Gelen ürün aynı olacak zaten fazla ödemenize gerek yok.
Trendyolun komisyonlarını falan da ücrete eklemişler sanırım hocam kendi sitesinden alın.
Kendi sitesinden alın. Trendyol'a artı para vermeye gerek yok.
Teşekkürler dostlar, kendi sitesinden alacağım.
YAZAMERHABA kodunu kullanmayı unutmayınız %10 indirim var kendi sitesinden alırsanız.
Kullandım hocam onu, normalde 300 TL idi kodu kullanınca 270 TL oldu. Teşekkürler yine de.

Geri
Yukarı