Deji bataryalar alınır mı?

Daha öncede duymuştum ama böyle sorunla karşılaşmadım bir önceki iPhone da şimdi kullandığım 11 PM de de deji var şimdilik böyle sorun yok.
Hatta bataryayı ilk taktığım zamanlar özellikle bunu denediğimi çok iyi hatırlıyorum yüzde 1 de bile bir süre kullandım ve tam kapanacağı zaman son 10 saniye kala falan artık geçişlerde kasmaya başlamıştı ve kapanmıştı. Bu durum normal orijinal bataryada bu şekilde.
Hatta bugün yarın komple kapanana kadar tekrar deneceğim bu durumu sonucu paylaşırım şimdi bende merak ediyorum . :)

Bu arada aşağıdaki Konuya son mesajın en altına yeni bilgi görsel paylaştım.
anladım attiniginiz linki inceleyeceğim. Söyle bir soru sormak istiyorum size. pilin 1 ayinda kaç saat ekran suresi aliyordunuz. Ve ayni zamanda pili taktiğiniz zaman şarjda ya da kullanımda kasma donma ya da daha akici daha performanslı ya da çok sıcak olduğu oldu mu?

Orijinal almaya gayret edin ama alamıyorsanız tek seçenek Deji. Apple servisinde çalışan biri Deji markasını önermiyor.

anladım attiniginiz linki inceleyeceğim. Söyle bir soru sormak istiyorum size. pilin 1 ayinda kaç saat ekran suresi aliyordunuz. Ve ayni zamanda pili taktiğiniz zaman şarjda ya da kullanımda kasma donma ya da daha akici daha performanslı ya da çok sıcak olduğu oldu mu?
Boşver sen apple servisine git oradan orijinal batarya taktır.

Orijinal almaya gayret edin ama alamıyorsanız tek seçenek Deji. Apple servisinde çalışan biri Deji markasını önermiyor.
Bir Marka veya bir firma başkasını önermez zaten. :)

Merhaba yakın zamanda iPhone SE 2020 için Deji batarya alacağım. Sizce güvenilir midir?

Kesinlikle güvenilir. Ben 3 yıldır kullanıyorum 2ci telefonumda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Zaten 1 senede garanti veriyorlar. Takmasını bilmiyorsan güvenilir bir telefoncuya taktır.

Boş ver sen Apple servisine git oradan orijinal batarya taktır.

Bir Marka veya bir firma başkasını önermez zaten. :)

Eskiden çalışmış hocam. Pek hatırlamıyorum sanki soketlerse sorun oluştuğunu falan söylüyordu. Ayarlar üzerindeki pil sağlığı hep 100½ olarak yanlış gösteriyormuş (tüm yan sanayi piller için diyor). Deji Android cihazlar için tercih edilebilir.

Eskiden çalışmış hocam. Pek hatırlamıyorum sanki soketlerse sorun oluştuğunu falan söylüyordu. Ayarlar üzerindeki pil sağlığı hep 100½ olarak yanlış gösteriyormuş (tüm yan sanayi piller için diyor). Deji Android cihazlar için tercih edilebilir.
Ben IOSta kullanıyorum ve sıkıntı yok.

Geri
Yukarı