"Deli mi ne?" kanalı şehirde Jammerların (sinyal kesiciler) olduğunu iddia ediyor

uhf/vhf bandları ile iletişim kurabilsek keşke telefonlarımız ile.
Çok yüksek frekanslar destek değil, köstek olur. Frekans yükseldikçe menzil azalır. Çok daha fazla baz istasyonu gerekir. Telefondan telefona iletişimde telefonların dip dibe olması gerekir.
Harbi arabaların içinde ise jammer sen nasıl görüyorsun? Mantığa bak.
Bu şahıs nerden görmüş? Stadın içine atlayıp koşmaya benzemez bu işler.

Bilseydi böyle şeyler yazmazdı sanırım.

Dostum yazdığım şeyden ne anladın? Sadece şunu söyle susacağım.
Sadece konuşmak için konuşuyorsunuz. Konuşuyorsunuz ama ne söylediğinizi kendiniz de bilmiyorsunuz.
Sana ne anladığını sordum dostum.

Son düzenleme:
Yeni haber Faster Abdü:
"Arkadaşlar bahsettiğim Jammer'lar özel askeri ekip radyo frekans cihazlarıymış. Heryere radyo frekansı yollayıp depremde nereler yıkılmış harita çıkartıyormuş. sözlerim yanlış anlaşılmış olabilir, durum çok hassas oluğu için hemen toparlayayım dedim."

Deli Mi Ne dedi diye kesinlikle doğru olacak diye bir şey yok bu kadarını da yapmazlar zaten ihtimal bile vermiyorum.

Yeni haber Faster Abdü:
"Arkadaşlar bahsettiğim Jammer'lar özel askeri ekip radyo frekans cihazlarıymış. Heryere radyo frekansı yollayıp depremde nereler yıkılmış harita çıkartıyormuş. sözlerim yanlış anlaşılmış olabilir, durum çok hassas oluğu için hemen toparlayayım dedim."
Dediğim gibi.

Yeni haber Faster Abdü:
İlk dediği ile bunun alakası mı var 😃

Geri
Yukarı