Dell 23.8" G2422HS vs ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8"

Yaşarg

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Dell 23.8" G2422HS vs ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8"
Bütçe şu an 3300. sizce 500 TL ekleyip Dell markasının monitörünü almak mantıklı mıdır?
ASUS olanda ölü piksel çıktığı söyleniyor. Dell'de çıkar mı veya sıkıntı yaratır mı acaba?

Asus'un TUF modellerinde çok fazla ölü piksel sorunu oluyor ancak belirli bir sayıdan sonra değişim yapıyorlar.

Dell çok iyi bir monitör onu tercih edebilirsiniz, ya da şuan web satışı yok ancak bu montiör baya iyidir buna da bakabilirsiniz eğer itopya mağazalarına yakınsanız gidip alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Şuan da Dell'in 27inç modelini kullanıyorum yaptığım incelemeyi bırakırım. Asus alınacağına Dell'in alınması daha iyi olur özellikle pivot özelliği için. Üstelik Dell daha fazla duruyor ürünün arkasında.

Dell'i tercih etmeni öneririm. Birebir aynı modeli kullanıyorum. Baya kaliteli model.
Asus alınacağına Dell'in alınması daha iyi olur özellikle pivot özelliği için.

Dell'de pivot özelliği bulunmuyor.

Dell'i tercih etmeni öneririm. Birebir aynı modeli kullanıyorum. Baya kaliteli model.

Dell'de pivot özelliği bulunmuyor.
Hayır hocam var bence sizin kullandığınız yanlış model. 27inç modeli var Pivot var.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    693,2 KB · Görüntüleme: 58
Hayır hocam var bence sizin kullandığınız yanlış model. 27inç modeli var Pivot var.
Yanlış modeli kullanmıyorum. Kullandığım model: G2422HS. Ayrıca yükseklik ayarı var demek pivot demek olmuyor. Pivot özelliğinde ekran sağa sola dönebilir. Bu monitörde dönüyor mu? Sadece aşağı yukarı gidebiliyor.

Geri
Yukarı