Dell 27"S2721HGF vs LG 27GL650F-B

Bütçe
2000

Atalay Arık

Kilopat
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 4590 Asus Rog Strix RX 570 2 tb hdd + 500 gb ssd + 8+4 12 gb ram
Dell 27"S2721HGF ve LG 27GL650F-B monitörlerinden birin almayı düşünüyorum başka monitör alamam çünkü babam sadece mağazadan almak istiyor ve sadece bu 2 monitörler bizim burada var. LG olan Teknosa'da, Dell Vatan da.

Dell 27"S2721HGF ve LG 27GL650F-B monitörlerinden birin almayı düşünüyorum başka monitör alamam çünkü babam sadece mağazadan almak istiyor ve sadece bu 2 monitörler bizim burada var. LG olan Teknosa'da, Dell Vatan da.

Bence Vatan'dan dün monitörü alsanız çok daha iyi olur çünkü 27 inç 1080P'de piksel piksel göründüğü söyleniyor.

İkisinin arasındaki fiyat farkı değecek bir şey değil. Biri IPS birisi VA. Oyun oynayacağın için VA panel tercih etmelisin. Ucuz olan senin için daha iyi bir tercih.
Bence Vatan'dan dün monitörü alsanız çok daha iyi olur çünkü 27 inç 1080P'de piksel piksel göründüğü söyleniyor.

Böyle saçma sapan şeyleri kim söylüyor? 32" AOC kullanıyorum ve "piksel piksel" diye bir şey görmüyorum ben. İnsanlar acaba 4k 23" monitörlerle 1080p 27" monitörleri yan yana koyup mu yapıyor bu yorumları? Sallamasınlar. Milletin de boş yere zamanını çalıp aklını karıştırmasınlar.

İkisinin arasındaki fiyat farkı değecek bir şey değil. Biri IPS birisi VA. Oyun oynayacağın için VA panel tercih etmelisin. Ucuz olan senin için daha iyi bir tercih.

Böyle saçma sapan şeyleri kim söylüyor? 32" AOC kullanıyorum ve "piksel piksel" diye bir şey görmüyorum ben. İnsanlar acaba 4K 23" monitörlerle 1080p 27" monitörleri yan yana koyup mu yapıyor bu yorumları? Sallamasınlar. Milletin de boş yere zamanını çalıp aklını karıştırmasınlar.

Ben orasını bilemem ben okuduğum kadarıyla söylüyorum ama attığım monitörün arkadaş iyi bir monitör olacağını düşünüyorum.

Kesinlikle ama kesinlikle DELL. Aylardır kullanıyorum ve çok ama çok memnunum. İncelemesi de yapmıştım. Kesinlikle göz atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı