Dell 280 Hz 2K vs MSI 4K 144 Hz

minner67

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba yeni bilgisayar topladim mevcut monitör sisteme az geliyor ve yeni bir monitör almak istiyorum. Sizce MSI 4K 144 Hz monitör mu tercih etmeliyim ya da Dell 280 Hz 2K mi tercih etmeliyim? Genelde Online oyun oynuyorum ama hikayemi oyunlarada ara sıra uğramıyor degilim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam genelde Online oyunlar oynuyorsanız bence 4K monitöre gerek yok 2K 280hzz daha doğru bir seçim olur bende sadece rekabetçi oyunlar oynadıgım için Dell 2523hf 1080p 360Hz kullanıyorum bayağı memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam genelde Online oyunlar oynuyorsanız bence 4K monitöre gerek yok 2K 280hzz daha doğru bir seçim olur bende sadece rekabetçi oyunlar oynadıgım için Dell 2523hf 1080p 360Hz kullanıyorum bayağı memnunum.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler... 360 monitör de ne oynuyorsunuz ben pub g valorant cs go oynuyorum ama hikayeli oyunlarda baya hoşuma gidiyor the last of us Red Dead Redemption 2 vs gibi ondan karasız kaldim acaba çözünürlüğe mi gitmem lazım yok sa akiciligami diye

2K 280Hertz güzel bir seçim olacaktır hem FPS açısından hem de akıcılık açısından 4K fazla olacaktıhocam

Sisteminiz 4K için iyi FPS'ler sunabiliyorsa 4K alabilirsiniz. Bu seçim sisteminize bağlı ve yapacağınız bileşen yükseltmelerine.
Sistem işlemcim amd 7800x3d ekran kartı shaphire 7900xt ram consair 32 GB 6000 hz

2K 280Hertz güzel bir seçim olacaktır hem FPS açısından hem de akıcılık açısından 4K fazla olacaktır.
Teşekkürler yorumunuz için ... Hocam 4k 144 hz monitorde akicilikta sıkıntı yaşar mıyım

Öncelikle cevabınız için teşekkürler... 360 monitör de ne oynuyorsunuz ben pub g valorant cs go oynuyorum ama hikayeli oyunlarda baya hoşuma gidiyor the last of us Red Dead Redemption 2 vs gibi ondan karasız kaldim acaba çözünürlüğe mi gitmem lazım yok sa akiciligami diye

Sistem işlemcim amd 7800x3d ekran kartı shaphire 7900xt ram consair 32 GB 6000 hz

Teşekkürler yorumunuz için ... Hocam 4k 144 hz monitorde akicilikta sıkıntı yaşar mıyım
rica ederim şuan cs2, valorant oynuyorum hocam sisteminiz baya güçlü 280hz 2k sisteme baya güzel oynadınız oyunlarada tam denk gelir

İstem işlemcim AMD 7800x3D ekran kartı shaphire 7900XT RAM consair 32 GB 6000 Hz

İyi bir sistem. Fakat 4K monitörün görüntü kalitesi yüksek olduğu için FPS oyunları için gecikme değeri tatmin etmez. Monitör tercih işlemini bu şekilde yapmanız daha doğru olacaktır. Düşük Hz mi istiyoruz yüksek grafik kalitesi mi? Tam ortası 2K/240Hz monitör olur.

Teşekkürler kafamda bir şeyler belirdi galiba 2K yüksek hızlı bir monitör alacağım peki buna önerisi olan var mı?
İyi bir sistem. Fakat 4K monitörün görüntü kalitesi yüksek olduğu için FPS oyunları için gecikme değeri tatmin etmez. Monitör tercih işlemini bu şekilde yapmanız daha doğru olacaktır. Düşük Hz mi istiyoruz yüksek grafik kalitesi mi? Tam ortası 2K/240Hz monitör olur.
Peki 144 hz yetmezmi

Geri
Yukarı