Dell 31.5″ G3223D nasıldır?

unal43

Centipat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Valorant için Dell 31.5″ G3223D monitör almayı düşünüyorum. Şu an VA panel 60Hz 27" monitör kullanmaktayım. Artısı eksisi ne olur? Teşekkürler.

Valorant için Dell 31.5″ G3223D monitör almayı düşünüyorum. Şu an VA panel 60Hz 27" monitör kullanmaktayım. Artısı eksisi ne olur? Teşekkürler.
Hocam valorant için alıcaksanız 31.5'' çok büyük. 24 almanızı tavsiye ederim.

Aynı monitörü kullanıyorum yaklaşık 1 hafta kadar oldu alalı. Valorantta eski VA panel monitörüme göre çok daha iyi hissettiriyor. Diğer monitörümde belirgin bir ghosting vardı. Dell monitörle daha net bir görüntü alıyorum. Bunların yanında büyüklük olarak ben başlarda acaba çok mu büyük diyordum ama alıştım ve rahatsızlık duymuyorum. Önceki monitörümde oyun oynarken istemsizce ekrana yaklaşıyordum ama şimdi sırtımı yaslayarak oynuyorum. Yalnız eğer masanızın derinliği 90 santimetreden az ise büyük gelecektir. Benim masamın derinliği 80 santimetre. Masayı biraz öne çekerek kullanıyorum.

Dayanamadım sipariş oluşturdum heyecanla bekliyorum.

Monitörüm geldi .Gerçekten muazzammış 60hz den sonra ben burdayım dedi .Yalnız şöyle bir detay var .Sistemim ryzen 5 3600/ rx 5600xt .Fifa 23 oynarken işlemci 95derecenin üzerine çıkıyor.Bu sorunu iyi bir kule tipi soğutucu ile çözebilir miyim yoksa donanım upgrade mi etmemiz gerekir?

Dosya Ekleri

• IMG_1251.jpeg
    IMG_1251.jpeg
    140,2 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Dayanamadım sipariş oluşturdum heyecanla bekliyorum.

Monitörüm geldi .Gerçekten muazzammış 60hz den sonra ben burdayım dedi .Yalnız şöyle bir detay var .Sistemim ryzen 5 3600/ rx 5600xt .Fifa 23 oynarken işlemci 95derecenin üzerine çıkıyor.Bu sorunu iyi bir kule tipi soğutucu ile çözebilir miyim yoksa donanım upgrade mi etmemiz gerekir?
Kule tipi soğutucu çözer hocam.

Geri
Yukarı