Dell 31.5″ G3223D alınır mı?

@burakoruk @mkurtulus

Arkadaşlar monitörü aldım kurdum ama firmware güncellemesi yapamıyorum. Aşağıda görseldeki hatayı veriyor. Monitörü kutusundan çıkan Type-C kablo ile bilgisayarıma da bağladım.

Siz bu güncellemeyi yaptınız mı? Yaptıysanız nasıl yaptınız?

Mevcut firmware: M3C101

Eki Görüntüle 1834827
problemi halledebildiniz mi?

ben de bu ürünü sipariş ettim. nasıl, memnun musunuz?

Son düzenleme:
@aksbrk Evet çözdüm sorunu. Çözüm konusuna buradan ulaşabilirsin.

Monitöre bayıldım. Tek kusuru var o da ışık sızması. Ama ben sorun etmiyorum bunu. Hatta bunun bir sorun olduğunu bilmeseydim hiç farketmezdim bile.

VA panelden sonra renkler inanılmaz değişti. Oyun keyfim tavan yaptı.

@aksbrk Evet çözdüm sorunu. Çözüm konusuna buradan ulaşabilirsin.

Monitöre bayıldım. Tek kusuru var o da ışık sızması. Ama ben sorun etmiyorum bunu. Hatta bunun bir sorun olduğunu bilmeseydim hiç farketmezdim bile.

VA panelden sonra renkler inanılmaz değişti. Oyun keyfim tavan yaptı.
youtube’da videosunu izlediğimde ışık sızması yoktu, abartılı varsa bir görüş derim aldığın firmayla.

teşekkürler çözüm için.

Bu ürünü kullanıyorum. Monitörden beklentilerinize göre değişir. Ben öncesinde VA panel bir monitör kullanıyordum ve buna geçince özellikle rekabetçi oyunlarda farkı bariz hissettim. Monitörün önerilen bütün testlerini yaptım ve IPS glow dışında(çoğu IPS panelde yaşanan bir durum) sorun denebilecek bir durumla karşılaşmadım. Renk doygunluğu beni tatmin etti. Hikayeli oyunlarda büyük ekranın keyfini yaşıyorsunuz. Bunun yanında eğer oyun oynarken ekrana çok yaklaşıyorsanız monitör büyük gelir. Yeterli bir görüş açısı için de masanızın en azından 80 santimetre ya da daha üstü bir derinliğe sahip olması gerek. Küçük masalarda sıkıntı yaratır yani.
Hocam bir şey soracağım, ben bu ekranı aldım ama ekranın kenarlarında boşluk var sizde de öyle mi?

Dosya Ekleri

• 0dd27192-2ccb-4fd8-811f-7474902671bb.jpeg
    0dd27192-2ccb-4fd8-811f-7474902671bb.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 137
Benimki de bugün geldi. Firmware update'ini yaptım, laptopa USB Type-C'den bağladım, 165hz ve GSYNC açık şekilde kullanıyorum. Şimdilik bir sorun görmedim, o çerçevedeki boşluk bende de var, normal yani.

Yalnız bende de başka bir sorun. Monitör HDR sertifikalı olmasına rağmen Windows(11)'da aktifleştiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı