Dell 31.5″ G3223D alınır mı?

Benimki de bugün geldi. Firmware update'ini yaptım, laptopa USB Type-C'den bağladım, 165hz ve GSYNC açık şekilde kullanıyorum. Şimdilik bir sorun görmedim, o çerçevedeki boşluk bende de var, normal yani.

Yalnız bende de başka bir sorun. Monitör HDR sertifikalı olmasına rağmen Windows(11)'da aktifleştiremiyorum.
Tam olarak bilmiyorum ama tahminimce monitör ayarlarından hdr’ı aktif etmek gerekiyordur.

@Azuha Monitörün OSD ayarlarında HDR ayarını bilgisayara bırak gibi bi ayar vardı. Eve gittiğimde tekrar bakar tam adını yazarım. O ayarı değiştirmediyseniz açılması lazım windows üzerinden. Diğer seçenekleri denemediğim için yorum yapamayacağım.

Video içeriklerde fena olmasa da oyunlarda ben çok beğenmedim HDR'ı. Özellikle RDR2'de hiç beğenmedim. Diablo IV'de fena değildi ama kapalı hali daha iyi gibi geldi bana. Çok kurcalamadım da açıkçası. RDR2 o kadar keyifliydi ki başka şeylere odaklanamadım 😀

Arkadaşlar Dell G3223D modelini alma niyetim var. Sizin deneyim ve bilgilerinize başvurmak istiyorum. Şu an 11.499 TL fiyatı var.
Sizce artı veya eksi gördüğünüz yönleri neler.
Varsa kronik sorunları falan paylaşır mısınız?
Veya beğenip beğenmedinizi söyler misiniz?
Yardım lazım :)

Arkadaşlar Dell G3223D modelini alma niyetim var. Sizin deneyim ve bilgilerinize başvurmak istiyorum. Şu an 11.499 TL fiyatı var.
Sizce artı veya eksi gördüğünüz yönleri neler.
Varsa kronik sorunları falan paylaşır mısınız?
Veya beğenip beğenmedinizi söyler misiniz?
Yardım lazım :)
Ben aldım kullanıyorum çok da memnunum iyi ki almışım. Masanın derinliği 65cm'den düşükse tavsiye etmem ama. 32" olduğu için çok yakın oluyor.

Teknik özellik olarak detaylarına zaten özelliklerinden bakarsın. Monitörün 10bit (8bit+FRC) olduğunu bilmelisin. Renkler bi önceki DELL marka 27" VA panel monitörümden sonra bence çok başarılı.

Çok az ışık sızması mevcut yok diyemem ama ben rahatsız olmuyorum. Zaten önceki monitörlerimden tecrübe ettiğim kadarıyla çoğu monitörde bu kadar ışık sızması oluyor sanırım.

Yazılım güncellemesiyle ilgili çok zorlanmıştım ama DELL müşteri desteği çok yardımcı oldular sağ olsunlar. Bu konudan çözüme ulaşabilirsin.

Oyun oynamak inanılmaz keyifli bi hal aldı. RDR2, Marvel's Spider-Man Remastered ve Mortal Kombat 11 şimdilik denediğim oyunlar arasında. Özellikle CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda dezavantaj olduğunu unutma. Ben diğer oyunların atmosferine ve grafiklerine dalıp gidiyorum bu monitörde. Bu sebeple rekabetçi oyunların canı cehenneme diyebilirim :)

Keşke daha önce alsaydım bu monitörü...

Ben aldım kullanıyorum çok da memnunum iyi ki almışım. Masanın derinliği 65cm'den düşükse tavsiye etmem ama. 32" olduğu için çok yakın oluyor.

Teknik özellik olarak detaylarına zaten özelliklerinden bakarsın. Monitörün 10bit (8bit+FRC) olduğunu bilmelisin. Renkler bi önceki DELL marka 27" VA panel monitörümden sonra bence çok başarılı.

Çok az ışık sızması mevcut yok diyemem ama ben rahatsız olmuyorum. Zaten önceki monitörlerimden tecrübe ettiğim kadarıyla çoğu monitörde bu kadar ışık sızması oluyor sanırım.

Yazılım güncellemesiyle ilgili çok zorlanmıştım ama DELL müşteri desteği çok yardımcı oldular sağ olsunlar. Bu konudan çözüme ulaşabilirsin.

Oyun oynamak inanılmaz keyifli bi hal aldı. RDR2, Marvel's Spider-Man Remastered ve Mortal Kombat 11 şimdilik denediğim oyunlar arasında. Özellikle CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda dezavantaj olduğunu unutma. Ben diğer oyunların atmosferine ve grafiklerine dalıp gidiyorum bu monitörde. Bu sebeple rekabetçi oyunların canı cehenneme diyebilirim :)

Keşke daha önce alsaydım bu monitörü...
Arkadaşa kesinlikle katılıyorum monitör güzel ips glow var bende de ama çok sorun edilecek gibi durmuyor gözüm alıştı diyebilirim zaten sadece siyah arka planlarda belli oluyor o da bakış açınıza göre değişiyor zaten onun harici renkleri ve parlaklığı çok iyi diyebilirim bende keşke daha önce alsaymışım diyorum. :)

Ekran büyük ondan harita kontrolü için vesaire.
Bunun için sormuştum.
FPS rekabetçi oyun oynamıyorum.
Ama diğer rekabetçi oyunları oynuyorum (strateji, MOBA)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı