Dell, 6.650 Çalışanını İşten Çıkaracak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Dell-G3-15-Kapak.jpg

Bilgisayar ve beraberinde donanım satışları son dönemde ciddi şekilde düştü. Teknoloji devleri ise yaklaşmakta olan durgunluk için düğmeye bastı, işten çıkarma süreçleri teknoloji endüstrisini kasıp kavurmaya başladı. Son aylarda Microsoft, Intel ve ARM gibi şirketlerin aldığı kararlardan bahsetmiştik. Bilgisayar üreticilerinden Dell, Bloomberg‘den gelen haberlere bakılırsa 6.650 çalışanını işten çıkaracak. Bu rakam, şirketin genel kapasitesinin kabaca […]

Devamı: Dell, 6.650 Çalışanını İşten Çıkaracak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dell-G3-15-Kapak.jpg

Bilgisayar ve beraberinde donanım satışları son dönemde ciddi şekilde düştü. Teknoloji devleri ise yaklaşmakta olan durgunluk için düğmeye bastı, işten çıkarma süreçleri teknoloji endüstrisini kasıp kavurmaya başladı. Son aylarda Microsoft, Intel ve ARM gibi şirketlerin aldığı kararlardan bahsetmiştik. Bilgisayar üreticilerinden Dell, Bloomberg‘den gelen haberlere bakılırsa 6.650 çalışanını işten çıkaracak. Bu rakam, şirketin genel kapasitesinin kabaca […]

Devamı: Dell, 6.650 Çalışanını İşten Çıkaracak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dell eski marka. Şu anda pek alan yok. Benim 3 bilgisayar da Lenovo benim bildiğim herkes Lenovo kullanıyor. 6.650 kişi işsiz kalacak maalesef:(

Dell eski marka. Şu anda pek alan yok. Benim 3 bilgisayar da Lenovo benim bildiğim herkes Lenovo kullanıyor. 6.650 kişi işsiz kalacak maalesef:(

Emin olun sanayi gibi yerlerde inanılmaz fazla satıyorlar ve cidden çok kaliteli ürünleri var. Hazır sistemleri çok iyi. Satılıyor yani.

Dell çoluğa çocuğa Roblox, Minecraft oynasın diye alınan türde cihazlar üretmiyor çünkü.

Ultrabook noktasında asıl satışları. Pek çok kişi için de "Böbrek satarsak alırız." şeklinde karşılandığından fiyatları Türkiye'de, pek görmemeniz normal.

En basit örneğiyle, çevremde şirketinin Dell cihaz verdiği pek çok kişi var.

Dell çoluğa çocuğa Roblox, Minecraft oynasın diye alınan türde cihazlar üretmiyor çünkü.

Ultrabook noktasında asıl satışları. Pek çok kişi için de "böbrek satarsak alırız." şeklinde karşılandığından fiyatları Türkiye'de, pek görmemeniz normal.

En basit örneğiyle, çevremde şirketinin Dell cihaz verdiği pek çok kişi var.

Hocam bende Dell'in RTX3060'lı laptopunu aldım yani adamlar sağlam, güçlü üretiyor GPU Max-P

Normal kullanıcı veya oyun bilgisayarları üretmeyi durdurup iş bilgisayarları üretmeye verseler 6650 kişi daha işe alırlardı. Marka olarak orta seviye bir marka olabilir ama ofis ve oyuncu bilgisayarlar modelleri çöp maalesef.

Normal kullanıcı veya oyun bilgisayarları üretmeyi durdurup iş bilgisayarları üretmeye verseler 6650 kişi daha işe alırlardı. Marka olarak orta seviye bir marka olabilir ama ofis ve oyuncu bilgisayarlar modelleri çöp maalesef.

Hocam değil aldım oyun bilgisayarı modelini çok rahat ısınmıyor diğer aynı parçalara sahip bilgisayar markalarına fark atıyor FPS açısından.

Alienware, XPS, Latitude serilerini bilmiyorsunuz sanırım.

Özellikle Alienware modelleri kendi sınıflarında başı çekiyor.

Geri
Yukarı