Dell 7567 FPS Sorunu

LBJ007

Hectopat
Bugün fark ettim de CSGO oynarken milisaniyelik bir takılma oluyor fakat FPS 150'den aşağı inmiyor hiç. Fakat biliyorsunuz ki CSGO'da milisaniyelik takılmalar bile çok büyük zafiyet yaratabiliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sistemim 16 GB RAM, i7 7700HQ, GTX 1050 Ti 4GB ekran kartı. Yardımcı olursanız sevinirim. Dikey senkronizasyonu açınca öyle bir şey olmuyor ama fare ile bireye dönmeye çalışınca daha ağır dönüyor bundan da rahatsız oluyorum. Lütfen yardım.

Forumda takılma sorunu gördüm sanki. Inceleyin forumu bence. Hatta Dell 7567 için söyleyenler de vardı öyle hatırlıyorum.

Rica etsem bulup atabilir misiniz. Forumda yeniyim de hiç bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Ben de şu an mobilde olduğumdan link bulup atmam zor olacak. Yapmanız gereken forumda arama bölümüne Dell 7567 yazıp aratın. Sizin gibi sorun yaşayanlar yazmıştır. Bir de oyunda anlık takılma yazıp aratın sonuçlar çıkacaktır. Okuyun onları.

Hocam merhabalar
Öncelikle pil takılı ve prize takılı oynayın.
Oyunu güvenlik duvarından güvenli bölüme taşıyın. Tam olarak nasıldı bilmiyorum tabiri.
Performans ayarlarindan yüksek performansa alın ve driverı da güncellemeyi deneyin.

Hocam merhabalar
Öncelikle pil takılı ve prize takılı oynayın.
Oyunu güvenlik duvarından güvenli bölüme taşıyın. Tam olarak nasıldı bilmiyorum tabiri.
Performans ayarlarindan yüksek performansa alın ve driverı da güncellemeyi deneyin.

Fps drop sorununu çözdüm sanırım. Fakat şimdi de beni rahatsız eden farklı bir şey var. Masaüstünde mesela sağ tık yaptığımda fare sürekli donuyor. Veya bir şeyi açmaya çalıştığımda fare 1 saniye bile olmayan bir donma yaşıyor bu beni rahatsız etmeye başladı. Nasıl düzeltebilirimm ?

Dostum GTA 5 ve BF1 gibi yüksek grafikli oyunlar da deneyip buraya yazabilir misin? Bende Monster Abra A5 V12.1.2 modeli var. GTA 5 oynayalım diyoruz oyun zevkinin içine ediyor resmen. Genelde DELL kullanıcıları bu sorunu BIOS güncelleyerek çözdüklerini yazmışlar ama benim laptop için bir çözüm yolu yok. Servis FPS drop sorununu kabul etmiyorki böyle bir güncelleme yayınlasın. Dediklerimi yaparsan beni memnun edersin. Bakalım cidden sorun BIOS'ta mı yoksa farklı bir yerde mi? Umarım senin sorunların tamamen çözülür.

Öncelikle bütün sürücüleri sil ve temiz bir şekilde güncelle, sonra BIOS Güncellemesi yap, ardından Windows 10'da 1709 sürümüne güncelleme yap, yine olmazsa temiz bir Windows 10 kurulumu yap, eğer ki hiçbir şekilde sorun çözülmezse Dell Türkiye ile görüş sana yardımcı olurlar.

Geri
Yukarı