Dell 7577 düşük performans sorunu

Haine

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhabalar, Dell 7577 bilgisayarım ile CS:GO, League of Legends, Euro Truck Simulator 2 gibi oyunlara girince FPS düşüklüğü yaşanıyor. Mesela CS:GO'da 200 FPS alıyorsam düşükteyken 80 FPS falan sebebi nedir birde Euro Truck Simulator 2 adlı oyunda full ayarlarda saçma bir şekilde kasma oluyor SP'de de geçerli MP'de de. Bütün oyunların düşük ayarları saçma bir şekilde kasıyor bunun nedeni CPU veya GPU kullanımından olduğunu düşünüyorum. Sebebi ne ise yazarsanız sevinirim. Bu bilgisayarın performansı bu değil. Özelliklerimi altta belirtiyorum.
Özellikler: Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Freedos 15.6"

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2 hafif görülecek bir oyun değil. Devamlı güncelleme alan bir oyundur kendisidir. 2013'de eski bilgisayarımda yüksek ayarda oynarken şimdi düşük ayarda açıyordu. Tabi yeni bilgisayar alınca tekrar yüksek ayarda açıyorum. DDU ile kaldırıp tekrar sürücüyü kurmayı denediniz mi? Bazen bende harici kartımla oyunu açmıyordu kasma oluyordu sürücüleri kaldırıp kurunca düzelmişti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı