Dell 7577 VS Monster Abra v13.4

Cok arastirdim Monster facebook grubunda oyle hatalar gordumki vazgectim. Dell veya Lenovo dusunuyorum ama cok pahali ve bir suru sorun var ondada digerleri gibi bir de ekran parlakligini hic begenmedim. Suan uygun fiyatli MSI ariyorum bulamazsam Dell alacagim veya Acer nitro 5.
Dell 7577 varken Acer' e yönelmeni tavsiye etmem en azından Helios serisi bakılabilir. Nitro serisi 1050 ekran kartlı bir modelini tavsiye etmiştim alan kişi ısınma sorunu yaşamıştı. 1050 ti modellerini bilmiyorum ama bunu da göz önüne alın bence.

Dell 7577 varken Acer' e yönelmeni tavsiye etmem en azından Helios serisi bakılabilir. Nitro serisi 1050 ekran kartlı bir modelini tavsiye etmiştim alan kişi ısınma sorunu yaşamıştı. 1050 ti modellerini bilmiyorum ama bunu da göz önüne alın bence.
Sagol. Tesekkur ederim pazartesi dell alirim o zaman bakalim. :)

@ProfTech Benim de Dell önermemin sebebi bu idi zaten. MSI'ın kalitesiz olduğunu düşünmüyorum fakat çok pahalılar. Şahsen ben de aynı veya 400-500 kadar daha pahalıya aynı özellikleri bulsam MSI'a yönelirdim sanırım ama arada uçurum var malesef. Üstelik bu uçurum sadece ülke içinde gördüğüm kadarıyla zira amazonda fiyatları özellikle 1050-1050Ti sınıfında aynı Dell, Acer, Lenovo ile.

1050 Ti modeli 8 bin TL. 5 bin TL'ye de var ama bos ici. Bundan dolayi ayni ozellikli Acer Nitro 5 veya Dell daha mantikli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı