Dell G15 5510 sistem düşük FPS

Hocam FPS değerleinde bir değişiklik oldu mu? Bende bu laptopu almak istiyordum ama bu konuyu görünce hevesim kaçtı.

Bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ben 1 hafta önce aldım çok memnunum hem sıcaklık hem performans açısından. Ben de bahsettim kendi konumda benim de FPS sorunum vardı. Bilgisayar bana lisanslı Windows 11 kurulu gelmişti Windows 11'den Windows 10'a dönmüştüm FPS kaybımın sebebi oymuş, neredeyse tüm oyunlarda 80 FPS kaybım vardı çok şükür düzeldi geri Windows 11'e dönünce. Bir daha asla Windows 10'a bulaşmam artık.

Bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ben 1 hafta önce aldım çok memnunum hem sıcaklık hem performans açısından. Ben de bahsettim kendi konumda benim de FPS sorunum vardı. Bilgisayar bana lisanslı Windows 11 kurulu gelmişti Windows 11'den Windows 10'a dönmüştüm FPS kaybımın sebebi oymuş, neredeyse tüm oyunlarda 80 FPS kaybım vardı çok şükür düzeldi geri Windows 11'e dönünce. Bir daha asla Windows 10'a bulaşmam artık.
Kardeşim benim winn10 kurulu ben nasıl duzeltebilirim aynı bilgisayar

Kardeşim benim winn10 kurulu ben nasıl duzeltebilirim aynı bilgisayar.

Windows 11 Home temiz formatla denemeni öneririm ben sadece bunu yaptım sürücüleri yükledim sorun çözüldü.

Windows 11 oyun performansını kötü şekilde etkilemiyor muydu?

Açıkçası bizzat kendim yaşadım olayı 1 hafta önce. Windows 11'den Windows 10'a dönmüştüm FPS değerleri resmen yerlerdeydi. Tekrardan Windows 11'e döndüm bilgisayarımın performansı da arttı gözle görülür bir şekilde. Her sistem için aynı şeyi söyleyemem fakat bu laptop için Windows 11 daha faydalı görünüyor.

Kardeşim nasıl geçebilirim 11 e benim orjinal 10 yani bilgisayar öyle gelmisti lisansli geçersem lisans gidermi ve dosyalarim silinir mi

sizin cihaz 8 gbmı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı