Dell G15 5511 laptop alınır mı?

Ertuğrul Erdal

Yoctopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar, 15000TL bütçem var bu bilgisayarı seçmemin sebebi Dell'in teknik servisinin diğer servislere göre daha iyi olması. Sizin fikirleriniz nedir?

O bütçe için alınabilecek bir laptop fakat malzeme kalitesi olarak çok büyük beklentiniz olmasın

İyi akşamlar arkadaşlar, 15000TL bütçem var bu bilgisayarı seçmemin sebebi Dell'in teknik servisinin diğer servislere göre daha iyi olması. Sizin fikirleriniz nedir?
Benzer modeli olan G315 var ve memnunum açıkçası.

Alinmaz, bircok kronik sorunu var bu serinin.

Nasıl yani

O bütçe için alınabilecek bir laptop fakat malzeme kalitesi olarak çok büyük beklentiniz olmasın
Teşekkürler

Konu bana ait. Açıkçası konuyu boşuna okumayın ben direkt açıklayayım. Cihazda yazılımsal bazı sorunlar ve çözmeye çalışılmıyorlar. Eğer sorun olmaz derseniz alın.

Yalnız sensörlerinde de hata olabilir. Boştayken 80 derece gösteriyordu cihaz.

Onun yerine daha sorunsuz bir cihaz olur. Paneli biraz kötü ancak kasası daha iyi bana göre.

Konu bana ait. Açıkçası konuyu boşuna okumayın ben direkt açıklayayım. Cihazda yazılımsal bazı sorunlar ve çözmeye çalışılmıyorlar. Eğer sorun olmaz derseniz alın.

Yalnız sensörlerinde de hata olabilir. Boştayken 80 derece gösteriyordu cihaz.

Onun yerine daha sorunsuz bir cihaz olur. Paneli biraz kötü ancak kasası daha iyi bana göre.
Başkan babam benden habersiz bir bilgisayarcı arkadaşına sorup sipariş vermiş. Zaten sadece LOL oynuyorum bi sorun olmazsa iade yapmayacağım.

Başkan babam benden habersiz bir bilgisayarcı arkadaşına sorup sipariş vermiş. Zaten sadece LOL oynuyorum bi sorun olmazsa iade yapmayacağım.

İade edebilirseniz bence iyi olur. Sizin kararınız sıkıntı çıkmayacaksa ben olsam ederdim.

Konunuzda 2019 daki kötü deneyimlerinizi paylaşmışsınız. Aradan 4 yıl geçmiş belki birşeyler düzelmiştir, günah keçisi olup iade etmeyeceğim, peder beye ayıp olmasın.

2019 değil. 2021 falan olması lazım. 2022 cihazlarında da aynı sorun var. Hala çözülmedi. AWCC hala daha sorunlu.

O cihaz AWCC kullandığı sürece sorun yaşayacak zaten. Acaba Alienware BIOS'u atsam ne olurdu?

Geri
Yukarı