Dell G15 5511 alınır mı?

Bütçe
15000 17000 arası
Hayır, alınmaz.

Alınır. Dell serisi laptoplar son aylarda ülkemizde çok fazla revaçta. Hem fiyatı uygun hem de baya performanslı cihazlar. Atılan forumda ki çoğu şey birkaç kişinin farklı modelde dell laptobu alarak genelleme yapmasından kaynaklanıyor. Evet bazı sorunları var ancak ben 6 7 aydır kullanıyorum bir eksikliğini hissetmedim. Ancak şunu da söyleyebilirim. Dell özelinde intelin 10. seri laptoplarını almayın. Isınma problemi var. Daha detaylı da kullanım deneyimlerimi paylaşabilirim isterseniz. Ancak şunu da bilmenizi isterim objektif olarak kesinlikle alınmaycak bir laptop değil. Hatta casper, hp pav ve abranın bazı modellerine göre dell almak daha mantıklı.

Kullanıcı olarak söylüyorum Dell alınır. Ama arkadaşın attığı HP modeli tercih ederdim bütçem bu olsa.
Yakında Dell alınmalı mı diye bir makale açacağım :D
İnsanlar direkt atılan o forumda ki makaleye bakarak yanlış fikir ediniyor ki gayet normal. Ben olsam ordakileri okuduktan sonra bende almam. İşin aslı aslında o makalede yazılımsal birkaç sorun ve işte adaptör sorunu yok turbo moda alınmıyor sorunu gibi vs. Az araştırma ile turboya f9 tuşu ile adaptör sorununu da servis ile çözüm bulunabilir. Sizi bilmem ama ben yazılımsal olarak awc hariç bir sorun görmüyorum. Gerektiğinde gmoda da geçiyorum bir sorun olmuyor. Tek sorum awc üzerinden bir özelleştirme yapamıyor olmak.

Control Center olarak çöp bir model yeni cikan 12. nesil modellerinde bile mavi ekran sorunları vs yaşatıyor ben o kadar para verip öyle bir cihaz almak istemem, yukarıdaki victusa bakabilirsin.

Control Center olarak çöp bir model yeni cikan 12. nesil modellerinde bile mavi ekran sorunları vs yaşatıyor ben o kadar para verip öyle bir cihaz almak istemem, yukarıdaki victusa bakabilirsin.
Control center biraz sıkıntılı ancak mavi ekran hatasını daha önce duymamıştım. Ama bende de ara sıra veriyor. Ben biraz win 11 de kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve şahsimce gelen güncellemeler ve bios günc ile düzelir

Geri
Yukarı