Dell G15 5530 laptop alındıktan sonra neler yapılmalı?

Dosya Ekleri

• limits.png
    limits.png
    18 KB · Görüntüleme: 31
Sorun yok. Cihaz 120 watt çekmiş. İade için sebep yok. @LittleWarlocc hocamda baksın yine de bir. Kaçırdığım bir şey vardır belki.
Sadece firefox biraz sekme açık. Whatsapp windows uygulaması. Word ve 1 adet pdf açık.

Bu kadar ısınıyor olması can sıkıcı geldi bana biraz. Özellikle hoparlör kısmının olduğu taraf oldukça sıcak. Şu anda masadan biraz havalandırma yaptım buna rağmen sıcaklık düşmedi.

Sadece firefox biraz sekme açık. Whatsapp windows uygulaması. Word ve 1 adet pdf açık.

Bu kadar ısınıyor olması can sıkıcı geldi bana biraz. Özellikle hoparlör kısmının olduğu taraf oldukça sıcak. Şu anda masadan biraz havalandırma yaptım buna rağmen sıcaklık düşmedi.
Cihazı laptop standı ile kullanmanızı öneriyorum.

Sadece Firefox biraz sekme açık. WhatsApp Windows uygulaması. Word ve 1 adet PDF açık.

Çok yüksek watt değerleri çekiyor işlemci ve işlemcinin kendisi de çok ama çok güçlü. Bu CPU'yu limitsiz şekilde dizginlemeyi başarıyor soğutma sistemi. Zaten neredeyse hiçbir oyunda bu watt değerlerini ve dereceleri görmez cihaz. Bu işlemciye sahip bit cihazın soğuk çalışmasını beklemek pek mantıklı değil zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı