Dell G15 vs. HP Omen 15

The Jokerr

Decapat
Daha fazla  

Bu iki ürün yeni çıktı galiba yeni gördüm fiyatları da uygun gibi geldi size birkaç sorum olacak.

1. Dell'in bu serideki önceki modelleri çok ısınıyordu bu yeni çıkan modelinde kasa değişikliğine gitmişler Alienware kasası galiba bu ısınma sorunu çözülmüş müdür sizce?
2. yukarıdaki 2 modelde de işlemci aynı bu işlemci iyi mi sizce sorunu var mı? (yazılım ve oyun için kullanacağım)
3. HP Omen bilgisayar hakkında çok fazla bir bilgim yok HP'ler çok ısınıyor diyorlar hep hala bu geçerlimi veya başka kronik sorun var mı alınır mı bu model?
4. bana hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Omen bilgisayarımı iade edeceksin?
Ne gibi sorunlar yaşadın?
Evet hocam Omen'i iade edeceğim. Abuk subuk ısı sorunları var. Boştayken prize takılı halde 65-70 derece civarında çalışıyor. Anlık olarak yine boştayken 80 e falan fırlayıp geri iniyor. Isıda bir stabilite göremedim. Belki benim ürün sorunludur.

Evet hocam Omen'i iade edeceğim. Abuk subuk ısı sorunları var. Boştayken prize takılı halde 65-70 derece civarında çalışıyor. Anlık olarak yine boştayken 80'e falan fırlayıp geri iniyor. Isıda bir stabilite göremedim. Belki benim ürün sorunludur.

Bence çözülebilir bir sorun, yani nasıl bir sorunu olabilir ki fanları normal hızında dönüyorsa?

Bence çözülebilir bir sorun, yani nasıl bir sorunu olabilir ki fanları normal hızında dönüyorsa?
Valla hocam bilemiyorum. Yani belki çözülebilir bir sorundur ama ben ürünümü neden sorunsuz bir şekilde kullanamayıp,sorunu çözmek için ekstra efor sarfetmek zorundayım? Gerçi baktım da Trendyol pakedi açılan ürünleri iade almıyormuş. Direk servise falan mı götürsem acaba?

Vallahi hocam bilemiyorum. Yani belki çözülebilir bir sorundur ama ben ürünümü neden sorunsuz bir şekilde kullanamayıp, sorunu çözmek için ekstra efor sarf etmek zorundayım? Gerçi baktım da Trendyol pakedi açılan ürünleri iade almıyormuş. Direk servise falan mı götürsem acaba?

Saçmalık, kullanmadığınız ürünü neden iade edesiniz ki? Haklısınız çözüm konusunda ama iade almazlarsa canınızı sıkmayın, bir bilenle halledilir.
1-2 haftadır.

49-52 arası.
Hangi satıcıdan almıştınız ürünü, link paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:
Ben MUX Switch, yüksek watt 3060 ve kabul edilebilir sıcaklık değerlerini göz önünde bulundurarak Dell'i tercih ettim. Sipariş ulaşınca inceleme paylaşacağım.
Vallah paylaşırsan çok güzel olur
Evet hocam Omen'i iade edeceğim. Abuk subuk ısı sorunları var. Boştayken prize takılı halde 65-70 derece civarında çalışıyor. Anlık olarak yine boştayken 80 e falan fırlayıp geri iniyor. Isıda bir stabilite göremedim. Belki benim ürün sorunludur.
Burdan omen kullanan başka birisi vardı onda böyle bir sorun yoktu senin ürünün hatalı olabilir belki dostum

Valla hocam bilemiyorum. Yani belki çözülebilir bir sorundur ama ben ürünümü neden sorunsuz bir şekilde kullanamayıp,sorunu çözmek için ekstra efor sarfetmek zorundayım? Gerçi baktım da Trendyol pakedi açılan ürünleri iade almıyormuş. Direk servise falan mı götürsem acaba?
Hocam HP omen’ı iade ettin mi ? Etmediysen şimdi kullandığında durumu nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı