Dell G315 vs Lenovo Y540

optizyme

Hectopat
Daha fazla  
İki model arasında kaldım ve bugün almam lazım:
.

.

Y540'ı bayağı araştırmıştım ancak mağazaya gidip gördüğümde cihaz bana çok estetik gelmedi. Dell ise hiç bilmiyorum ancak görünüş olarak daha iyi gibi. Aradaki fiyat farkı da HDD+SSD+bellek. Üçünü de ilk etapta upgrade etmem gibi duruyor.

Şimdi ikisi arasında siz olsanız hangisini alırdınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Lenovo. Bende Lenovo Legion Y540 kullanıyorum gayet memnunum.
Evet sizin kullandığınızı diğer mesajlardan görmüştüm. Lenovo ısınma durumu nasıl, Dell i inceleme şansınız oldu mu? Ergonomik olarak rahatsız eden nokta var mı?

Bu arada üstteki link değil bunu araştırıyorum şimdi :

Evet sizin kullandığınızı diğer mesajlardan görmüştüm. Lenovo ısınma durumu nasıl, Dell i inceleme şansınız oldu mu? Ergonomik olarak rahatsız eden nokta var mı?

Bu arada üstteki link değil bunu araştırıyorum şimdi :

Dell'in çok ısınma sorunu var . Benimkinde yok altını boşluğa getiriirseniz 85 88 derecelerde seyrediyor fakat düz koyarsanız 92 dereceye kadar çııkabiliyor. Witcher 3 en yüksek ayarlarda 93 derecede olmuştu boşluğa getirdim 87'e düştü. Muadilleri 97 96 dereceyi görüyor.

Dell G315'i 2 ay kullanıp sıcaklık sorunu yüzünden iade ettim. Soğutucu+Termal Macun değişikliğine rağmen sıcaklık CS:GO oynarken 99 dereceden aşağıya düşmüyordu. Lenovo'yu tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı