Lenovo Legion Y540 vs Dell G315

Nacttemhem

Hectopat
Yer
Temennim cennet
Arkadaşlar kullanım amacı oyun olacak. Fiyatına bakmanıza gerek yok. Bu 2 bilgisayardan hangisi daha uzun ömürlü, fazla ısınmayan ve kullanışlıdır cevaplarınızı bekliyorum. Bir de Dell olan kaç HZ ekrana sahip?
Lenovo Legion Y540 core i5 9300h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Legion Y540 kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
DELL G315 CORE İ5 9300H 2.4GHZ-8GB RAM-1TB+256 SSD-GTX1650 4GB-15.6"W10 - Vatan Bilgisayar
.

Son düzenleme:
İkisi de 60Hz, daha yüksek olsaydı belirtirlerdi.
Bu en uzun ömürlü cihaz olurdu sanırım.
Donanım olarak da daha yüksek.

İkisi de 60Hz, daha yüksek olsaydı belirtirlerdi.
Bu en uzun ömürlü cihaz olurdu sanırım.
Donanım olarak da daha yüksek.
Hocam Lenovo 144hz. Magazada etiketinden okudum. Bu bilgiden sonra yine de 60hz olan Asusu mu tavsiye edersiniz ? Laptopu alınca pişman olmak istemiyorum. Kasa kullanirken uzun saatler oyun açık bana mısın demiyor ama bu laptop bilgisayarlarda ısınma sorunu oluyor durumu da var. Asus mu Lenovo mu diye sorayim.

Hocam Lenovo 144hz
Kusura bakmayın normalde belirtilmeyenler 60Hz olur.
Laptopu alınca pişman olmak istemiyorum. Kasa kullanirken uzun saatler oyun açık bana mısın demiyor ama bu laptop bilgisayarlarda ısınma sorunu oluyor durumu da var. Asus mu Lenovo mu diye
Laptobu aldığınızda oyun sırasında 90 C dereceleri zaman zaman göreceksiniz.

Her marka laptop böyle , yapacak pek bir şey yok.
Desktop bilgisayardaki sıcaklıkları beklemeyin.
Oynadığınız oyuna göre panel Hz sinin önemide değişir.
Story oyunlar oynuyorsanız 60 Hz gayet yeterli.
Rekabetçi oyunlardada çok iddialıysanız 144 Hz tercih edilebilir.
Ancak bana göre 60 Hz gayet akıcı, daha üstünü bekleseydim bir PC toplardım.
Zaten bu fiyattaki laptoplarda panelin tepkime süreside yüksek (15-30)ms değerlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı