Dell G315 Windows 7 Kurma

pctester01

Decapat
Elimde Dell G315 i5 8. Nesil GTX 1050 notebook var, araştırmadığım, denemediğim yöntem kalmadı. Yok abi Windows 7 kurulmuyor!
En sonunda aradım deli onlarda 8. nesle Windows 7 kurulumunu korumada, o yüzden yükleyemezsin dediler.

Ben de şimdi bıktım ve vazgeçtim, neden yüklemek istediğime gelecek olursak Wolfteam adli oyun Windows 10 işletim sisteminde sürekli hatasız oyun kapanıyor bir anda!

Bu PC'ye bir şekilde Win 7 kurdurabilecek veya oyundan atma sorununu düzeltebilecek helal süt emmiş PC ustası adam varsa göndersin hesap numarasını emeğinin karşılığını göndereyim. Açık ve net ciddiyim!

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleme sırasında hangi hatayla karşılaşıyorsunuz?

Başka bir bilgisayarda diske Windows 7 yükleyip driverları yüklemeden kendi laptobunuza takıp deneme şansınız var mı? Bunu bi deneyin.

Windows 10 denemenizde fayda var. Dediğiniz oyun belki kapanmayabilir. Eğer oyun Win10'da kapanırsa tekrar bi konu açarsınız burdan.

Aygıt sürücüsü bulunamadı hatasıyla karşılaşıyorum windows 7 kurunca internetteki bütün bypass yöntemlerini denedim ama nafile genede aygıt hatasından kurtulamadım.

2. si windows 10 da zaten oyundan atma var sürekli oyun hatası kapanıyor. driverlerıda easy scanner ile taratıp full güncel zaten.
@
@camoka31
@
@redcenter

Yeni nesil işlemciler özellike 7 8 9. nesiller windows 10 zorunlu kılıyor.Usb ile kurarsınız evet ama driver desteği vermiyor isterseniz manuel isterseniz driver pack programları deneyin driverleri bulacaktır ama kurdurmayacaktır bilginize.

Daha önceden Monster Tulpar T5 için denedim windows 8.1 dahi kurulmuyor.

oyunlar bazen hatasız kapanıyor bazende aldığım hata bu.

Dosya Ekleri

• photofacefun_com_1556601629.jpg
    photofacefun_com_1556601629.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 48
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı