Dell G3223D vs LG 32GP750-B

Hasan Futbol

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu monitörler gerçekten 1 ms mi? Ayrıca renk kalitesi de benim için çok önemli, ikisi arasında kaldım. Monitörden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1 ms kavramını aklınızdan çıkartın. Bu tip monitörler en düşük 3 ms üzeri oluyorlar.
Öneri olarak Dell iyi bir seçim olacaktır. Güzel monitör.
Hocam teşekkürler iyice baktınız mı ayrıntılarına ve farklarına DELL sipariş vereyim o zaman değil mi? Zaten bu büyüklükten aşağı istemiyorum. 2k olması da şart.

Hocam teşekkürler iyice baktınız mı ayrıntılarına ve farklarına Dell sipariş vereyim o zaman değil mi? Zaten bu büyüklükten aşağı istemiyorum. 2K olması da şart.

Monitörlere yeterince vakıfım zaten.
user login bakın bu Dell'in paneli. Gördüğünüz gibi LG kullanıyor. Birbirlerine yakın monitörler. Dell'i kaliteli bulduğum için öneriyorum. Teknik servisleri falan epey ilgili davranıyorlar.

Monitörlere yeterince vakıfım zaten.
user login bakın bu Dell'in paneli. Gördüğünüz gibi LG kullanıyor. Birbirlerine yakın monitörler. Dell'i kaliteli bulduğum için öneriyorum. Teknik servisleri falan epey ilgili davranıyorlar.
Konuyla biraz alakasız olacak ama zevklerden ödün versem de şu monitörlerimi değerlendirsem diyorum ips değil ama yorumları güzel fiyatı çok uygun geldi. Bunlar hakkında bilginiz var mı?

Monster Aryond A32 V1.3 Monitör
XİAOMİ Mİ BHR 4269GL

Konuyla biraz alakasız olacak ama zevklerden ödün versem de şu monitörümü alsam diyorum IPS ama fiyatı çok uygun geldi. Bunlar hakkında bilginiz var mı?

Monster Aryond A32 V1.3 Monitör
Xiaomi Mi BHR 4269GL

Monster fason üretililmiş bir monitör. Önermem. Ne sorun çıkaracağını bilemeyiz.
Xiaomi ise monitör sektöründe ileri bir Ar-Ge'ye sahip değil.
Kısaca ikisini de önermem.

Monster fason üretililmiş bir monitör. Önermem. Ne sorun çıkaracağını bilemeyiz.
Xiaomi ise monitör sektöründe ileri bir Ar-Ge'ye sahip değil.
Kısaca ikisini de önermem.
Hocam dell aldığıma pişmanım monitörde kusur çıktı aldığım yer size gönderelim delle kargolayin diyor. Dell de arena bilgisayara gönderin diyor 0 ürüne desteğimiz yok gibi bir şey dedi. Iade edecekler gibi bekliyorum ama tekrar alsam sanirim lg mantıklı kalite ve fark yoksa lg alayım değil mi?

Hocam Dell aldığıma pişmanım monitörde kusur çıktı aldığım yer size gönderelim Dell'e kargolayin diyor. Dell de arena bilgisayara gönderin diyor 0 ürüne desteğimiz yok gibi bir şey dedi. Iade edecekler gibi bekliyorum ama tekrar alsam sanirim LG mantıklı kalite ve fark yoksa LG alayım değil mi?

Ürünün kusurlu gelmesi Dell ile alakalı konu değil.
Teknoloji şans işidir. Geçen ay 55K'ya Samsung TV aldım. Ortasında kocaman bir kırmızı çizgi var. Daha ilk kurulumda COF arızası verdi. Şimdi ben kalktıp Samsung'dan memnun değilim diyemem. Şans meselesi çünkü.

Dell'in müşteri hizmetlerine faturanız ve kusurunuz ile görsel atınız ve talebinizi dile getiriniz. Arena yardımcı olmuyorsa Dell'e söyleyin. İkisinden de sonuç çıkmıyorsa THH'ye başvurunca Arena Bilgisayar'ı aradıklarında süt dökmüş kuzu olacaklardır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı