Dell G3223D vs LG 32GP750-B

Bütçe
12000-13000

FearLesLeon

Kilopat
Daha fazla  
Dell 11500 TL iken, LG şu an Amazon indirimleriyle 12999 TL'ye düşmüş durumda.

Sizce hangisi tercih edilmeli? 4070 Ti ile beraber kullanacağım.

Dell 11500 TL iken, LG şu an Amazon indirimleriyle 12999 TL'ye düşmüş durumda.

Sizce hangisi tercih edilmeli? 4070 Ti ile beraber kullanacağım.
Bende ikisi arasında kaldım ne durumdasınız hangisini önerirsiniz?

Aralarında çok fark yok fakat Dell biraz daha iyi LG'ye göre.

Hocam neye göre Dell iyi ayrıntılı açıklar mısınız?

Son düzenleme:
AMD Freesync Premium Pro desteği
%14 daha fazla parlaklık
sRGB'ye göre daha fazla renk kapasitesi.
DELLİ satan yerlerin garanti hizmetini beğenmedim ayni şekilde dell de arya ile anlaşmalı direk ilgilenmedikleri oluyor. Lg güvenilir satıcı mevcut bu farka değer mi? Ayrıca ekran deyince akla ilk lg gelir. Kalite anlamında da daha rahat etmez miyim?

DELLİ satan yerlerin garanti hizmetini beğenmedim ayni şekilde dell de arya ile anlaşmalı direk ilgilenmedikleri oluyor. Lg güvenilir satıcı mevcut bu farka değer mi? Ayrıca ekran deyince akla ilk lg gelir. Kalite anlamında da daha rahat etmez miyim?

dell yerinde servis veriyordu laptopımın anakartını evde değiştirip gitmişlerdi artık öyle değil mi

Aslında sizin kullanım alanınıza da bağlı bu durum. Ben bu konularda garanti işine pek takılmıyorum çünkü genelde işe yaramıyor. Yine de garanti sizin için çok önemliyse LG'de alabilirsiniz. Dediğim gibi aralarında çok fazla fark yok.

Aslında sizin kullanım alanınıza da bağlı bu durum. Ben bu konularda garanti işine pek takılmıyorum çünkü genelde işe yaramıyor. Yine de garanti sizin için çok önemliyse LG'de alabilirsiniz. Dediğim gibi aralarında çok fazla fark yok.
Hocam lg monitörün türleri var doğru monitöre baktığınızda emin misiniz? Parlaklık aynı gözüküyor. Ayrıca lg de de amd ye özel destek var.

Hocam lg monitörün türleri var doğru monitöre baktığınızda emin misiniz? Parlaklık aynı gözüküyor. Ayrıca lg de de amd ye özel destek var.
AMD Freesyn Premium başka Premium Pro başka. Baktığım yerde parlaklık 350 gösteriyordu o yüzden özür dilerim.

AMD Freesyn Premium başka Premium Pro başka. Baktığım yerde parlaklık 350 gösteriyordu o yüzden özür dilerim.
Estağfurullah bu ikisini karsilastirilmasinda lg ye eksi bir husus yazılmamışken dell de şöyle eksiker belirtilmiş:

Eksileri​

Monitörün rengi iyi, hdr'si kötü ve * ips parlıyor. Bunun 1 ms'lik bir monitör olmasına imkan yok. Bundan daha az hareket bulanıklığına sahip 4 ms'lik bir monitörüm var.

Geri
Yukarı